Hlavní navigace

Severočeské farmářské trhy Ústí - OC Forum

Severočeské farmářské trhy pokračují až do Vánoc

Letošní sezóna farmářských trhů, která začala v březnu, se pomalu chýlí ke konci. Severočeské farmářské trhy si za dva roky konání v Ústí nad Labem, Teplicích a dalších severočeských městech našly své pravidelné zákazníky a etablovaly se jako vhodné místo pro nákup místních poctivých potravin, zeleniny a ovoce. 

12. 11. 2012 14:05
Doba čtení: 2 minuty

Severočeské farmářské trhy pokračují i v srpnu

Začátkem srpna si farmářské trhy na severu Čech daly drobný oddych, kdy vynechaly pár pravidelných termínů trhů. Od poloviny měsíce ale opět najíždějí na pravidelný rytmus. Farmářská sezóna se nezastavuje a nabídka na trzích je stále pestřejší. I v nejbližších týdnech tak budete mít možnost nakoupit kvalitní lokální potraviny.

17. 8. 2012 10:30
Doba čtení: 1 minuta

Farmářské trhy Střekov v Ústí skončily

Jedny z trhů, které se konaly v Ústí nad Labem, končí. Nejsou prý peníze. Farmářské trhy na Střekově naproti soudu skončily. Po upozornění našich čtenářů a návštěvníků trhu, kdy namísto stánků našli jen prázdné místo, objevila se tato informace potvrzená v Ústeckém deníku. Podle něj trh patřil k projektům, dotovaným z peněz ministerstva zemědělství. „Projekt ovšem v květnu nepokračuje a organizátoři z občanského sdružení Zdravý Sever již na další trhy nemají finance,“ uvádí Deník.

16. 5. 2012 13:37
Doba čtení: 1 minuta

Severočeské farmářské trhy - květnové novinky

Farmářské trhy už mají v severních Čechách celou řadu prodejních míst. Podívejte se, co a kde se chystá. 12. května budou letošní první Severočeské farmářské trhy v Jirkově na nově na zrekonstruovaném náměstí Dr.  E.  Beneše. Trh začne v osm ráno a dvacítka prodejců nabídne vše, co na správný farmářský trh patří.

10. 5. 2012 18:18
Doba čtení: 1 minuta