Hlavní navigace

Značka KLASA vyhlašuje soutěž „Řeznická prodejna roku 2009“

Denisa Křížová

Značka KLASA v rámci nové kampaně se sloganem “Výjimečná kvalita zaručena“ připravila ve spolupráci s Českým svazem zpracovatelů masa soutěž „Řeznická prodejna roku 2009“. Soutěž bude probíhat od 20. dubna do 1. září 2009. Přihlásit se mohou výrobci a prodejci masa a uzenin, kteří prodávají masné výrobky se značkou KLASA.

Doba čtení: do minuty

Značka KLASA v rámci nové kampaně se sloganem “Výjimečná kvalita zaručena“ připravila ve spolupráci s Českým svazem zpracovatelů masa soutěž „Řeznická prodejna roku 2009“.

Soutěž bude probíhat od 20. dubna do 1. září 2009. Přihlásit se mohou výrobci a prodejci masa a uzenin, kteří prodávají masné výrobky se značkou KLASA.

Předseda představenstva Českého svazu zpracovatelů masa Ing. Jaromír Kloud uvedl, že mezi hlavní hodnotící kritéria bude patřit například kvalita a šíře sortimentu, úroveň technického vybavení i obsluhujícího personálu, ale také úroveň informací poskytovaných spotřebitelům. Soutěž bude hodnotit odborná komise a výherce získá certifikát Řeznická prodejna roku 2009.