Hlavní navigace

Názor k článku Vyrobte si krém na strie. Působí preventivně od Nudící se - Řekněme že celulitida to je systémový problém těla,...

 • 5. 9. 2014 21:08

  Nudící se (neregistrovaný) ---.privacyfoundation.ch

  Řekněme že celulitida to je systémový problém těla, kdy tělo špatně ukládá podkožní tuk. Stav limfatického systému zde může hrát určitou roli, zcela jistě ji hraje při pozdějších pokusech napravit tento závadný stav špatného vzrůstu lidského těla.

  Řekněme že stie to je systémový problém těla, kdy ve fázi zrychleného růstu dochází k problému tvorby kolagenu a dochází opět k závadnému stavu vzrůstu lidského těla.

  Oboje je řešitelné pouze správnou životosprávou, a zejména stravou, ve správné fázi vývoje.
  Vše ostatní je v zásadě marná snaha. Existují způsoby které mohou vylepšit tyto nedokonalé části těla, ale omezeně, pozvolna, neůplně a nedokonale. Opět ale půjde o správnou stravu a dále o to pokusit se změnit metabolismus ve špatné tkáni tak aby tělo špatnou tkáň postupně (záležitost mnoha let) nahradilo tkání novou.

  Je lepší naučit se s tím žít a nevšímat si toho. Co ale stojí za zamyšlení je celkový přístup k potravě (i životu). Protože standardně žijící člověk, který se alespoň jednou ročně připálí (i když se maže ochranými krémy) bude mít strie plastické a viditelné. Člověk který se "chrání" (uvozovky zcela na místě, protože takový zdravě žijící člověk slunce spíše vyhledává) před sluncem zejména stravou bude mít srie neplastické a barvy jako kůže, dost dobře je možné že ani při pohybu kůže se nebudou zvýrazňovat.

  Se striemi dost souvisí ještě jedna věc. Těhotenské strie. Opět jsou jen důsledkem špatné životosprávy, zdravě se živící ženy si nemusejí ani kůži zvláčňovat oleji i když je to pochopitelně vhodné. A o hrdinských jizvách o kterých si ženy myslí že má muž povinnost je snášet a milovat když mu povili dítko nechci radši hovořit, protože bych byl sprostý.
  Muži zlučte své ženy a než vám přivedou na svět potomka tak je přinuťte zdravě jíst, pochopitelně i v době těhotenství. Na takovéhle vydírání a zneužívání svého těla nemají nárok a zasluhují aby je jejich muži zavrhli.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).