Hlavní navigace

Vinaři se dočkají. 4. dubna 2009 proběhne v Táboře první festival vína

25. 3. 2009

Sdílet

V Táboře proběhne 4. dubna festival vína. Ten svým návštěvníkům nabídne více jak 25 předních vinařských značek. Milovníkům, znalcům, zkrátka všem, kteří mají rádi dobré víno, se otevře možnost obohatit svůj chuťový rejstřík o nová a zajímavá vína z produkce českých a moravských vinařů. Na programu festivalu je i degustace, která se uskuteční 1. a 3. dubna v táborské vinotéce U Černého kocoura a zeleného stromu.

Zdrava-vyziva-co-pit-vinoV Táboře proběhne 4. dubna festival vína. Ten svým návštěvníkům nabídne více jak 25 předních vinařských značek. Milovníkům, znalcům, zkrátka všem, kteří mají rádi dobré víno, se otevře možnost obohatit svůj chuťový rejstřík o nová a zajímavá vína z produkce českých a moravských vinařů.

Na programu festivalu je i degustace, která se uskuteční 1. a 3. dubna v táborské vinotéce U Černého kocoura a zeleného stromu.

Festival je inspirován obdobnými akcemi, které se běžně ve vinařských krajích konají. Návštěvník tak bude mít jedinečnou příležitost okusit neopakovatelnou atmosféru tradičních vinných koštů, kde nebude chybět ani živá cimbálová muzika.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autorka během své krátké redaktorké dráhy vystřídala psaní recenzí pro tištěný hudební časopis za internetový server Vitalia.cz. Mezitím také přispívala do norského školního časopisu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).