Hlavní navigace

Vezměte si s sebou na dovolenou probiotika

30. 7. 2016

Sdílet

 Autor: Depositphotos.com / 120na80.cz
S léčbou průjmů na dovolené pomohou probiotika. Můžete je polykat, pít, nebo třeba cucat.

Průjmové onemocnění postihuje drtivou většinu cestovatelů. Jednou z možností, jak připravit trávicí trakt na cestu, je preventivní podávání probiotik, která osídlí střevo a posílí imunitu. 

„Laktobacily potřebuje naše tělo například při dlouhodobějším užívání antibiotik, protože mají příznivý vliv na imunitní systém. Můžete je však vyzkoušet i při špatném zažívání, normalizují totiž průchod tráveniny střevy. Kromě laktobacilů pro dospělé nabízíme také tablety pro děti,“ říká Pilulka.cz

Chcete se vybavit na cestu nějakými probiotiky? Podívejte se, která jsou nejprodávanější podle on-line lékárny Pilulka.cz

Walmark Laktobacily FORTE


Autor: Pilulka.cz

Laktobacily FORTE s fruktooligosacharidy je probiotický přípravek přispívající ke správnému zažívání a normalizující průchod tráveniny střevy. Používá se také při užívání antibiotik a má příznivý vliv na imunitní systém.   

Laktobacily FORTE s fruktooligosacharidy představuje nový moderní přípravek.  Laktobacily FORTE obsahují osm druhů bakterií ve velmi vysokém množství 15,6 miliardy v maximální denní dávce.

Přípravek navíc obsahuje fruktooligosacharidy, které jsou zdrojem živin pro mikroflóru v tlustém střevě. 

Bakterie lactobacillus a bifidobacterium jsou nezbytnou součástí střevní mikroflóry.

Swiss LAKTOBACILY 5


Autor: Pilulka.cz

Probiotika jsou živé organismy, které při podání v přiměřeném množství příznivě ovlivňují zdravotní stav hostitele.

Kanadská probiotika Swiss Natural® obsahují vyvážené kombinace vzájemně kompatibilních kmenů živých mléčných bakterií pro osídlení celého střevního traktu: laktobacilů (pro oblast tenkého střeva) a bifidobakterií (pro oblast tlustého střeva).    

APO-Lactobacillus


Autor: Pilulka.cz

Moderní probiotikum obsahující 10 kmenů a 12 miliard bakterií. Stačí pouze jedna kapsle denně a není nutno uchovávat v lednici.   

Představujeme kombinaci 10 probiotických kmenů v počtu 12 miliard mikroorganismů v jedné kapsli, doplněných o 100 mg extraktu z brusinek CranRich. Přednosti tohoto řešení spočívají nejen v kombinaci probiotických kmenů a extraktu z brusinek, ale i v přítomnosti přidaných fruktooligosacharidů, které jsou živnou půdou pro probiotické bakterie.

Bio-Kult 14


Autor: Pilulka.cz

Obsahuje 14 kmenů specifických živých kultur. Živé kultury neboli přátelské bakterie podporují střevní mikroflóru a přispívají tak k celkovému komfortu trávicího ústrojí.    

Je vhodný při:     

  • cestování    
  • užívání antibiotik    
  • střevním dyskomfortu

Hlavní předností tohoto přípravku je právě velký počet přesně specifikovaných kmenů živých kultur.    

Biopron9 PREMIUM


Autor: Pilulka.cz

Probiotický komplex Biopron9 PREMIUM obsahuje 9 kmenů vitálních mikroorganismů ve vysoké denní dávce 20 miliard, schopných rychle, optimálně a dlouhodobě osídlit zažívací trakt a harmonizovat střevní mikroflóru.

Vhodný pro kojící a těhotné ženy. Není určeno pro děti do 3 let.

APO-LAKTÍK


Autor: Pilulka.cz

Probiotické kapky Apo-Laktík for Baby obsahují 2 kmeny (lactobacillus reuteri a lactobacillus rhamnosus). Navíc jsou doplněné o fruktooligosacharidy.

Bactoral


Autor: Pilulka.cz

První orální probiotikum pro doplnění přátelské mikroflóry krku, dutiny ústní a středouší. Obsahuje patentovanou probiotickou kulturu streptococcus salivarius K12, která tvoří antimikrobiální látky salivaricin A2 a salivaricin B.

Bactoral je schopen kolonizovat sliznice krku, nosohltanu, středouší a dutiny ústní již tři dny po prvním podání a na těchto sliznicích zůstává ještě 32 dní po vysazení.

Laktobacily SWISS Imunit JUNIOR


Autor: Pilulka.cz

Tablety volně rozpustné v ústech s výbornou chutí jahod. Přípravek obsahuje pět probiotických kmenů, prebiotikum inulín a extrakt z fenyklu.

Swiss IMUNIT® LAKTOBACILY JUNIOR doplněk stravy obsahuje jedinečnou účinnou složku Jogokult TM FENYKL (kombinace pěti kmenů probiotických kultur + extrakt z plodu fenyklu), která přirozeně a šetrně reguluje trávení a posiluje obranyschopnost dětí.

Feminella Hereditum


Autor: Pilulka.cz

Probiotikum Feminella Hereditum obsahující lactobacillus fermentum Lc40 (CECT5716). Jde o speciálně vybrané živé mikroorganismy, které jsou přirozeně přítomné v mateřském mléce.

Feminella Hereditum obsahuje lactobacillus fermentum Lc40 izolovaný přímo z mateřského mléka. Mateřské mléko obsahuje řadu zdraví prospěšných mikroorganismů podporujících správný vývoj a činnost imunitního systému dítěte i matky. Tyto mikroorganismy prostupují do mateřského mléka a následně osídlují střeva kojence.

GS Laktobacily Forte21


Autor: Pilulka.cz

Unikátní komplex 9 kmenů bakterií mléčného kvašení a navíc vláknina inulin, bezpečný a vhodný i pro dlouhodobé užívání.

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).