Hlavní navigace

V babyboxu v Brně našli malého chlapečka

31. 7. 2009

Sdílet

Do brněnského babyboxu v Nemocnici Milosrdných bratří v Polní ulici někdo tento týden vložil malého chlapečka s cedulkou Jakub. Agenturu Mediafax o tom v pátek informoval mluvčí zařízení Pavel Gejdoš. Chlapec je podle slov mluvčího nemocnice zdravý. "Váží téměř tři kilogramy a měří devětačtyřicet centimetrů. Jakmile to bude možné, poputuje do nové rodiny,“ uvedl Gejdoš.

Do brněnského babyboxu v Nemocnici Milosrdných bratří v Polní ulici někdo tento týden vložil malého chlapečka s cedulkou Jakub. Agenturu Mediafax o tom v pátek informoval mluvčí zařízení Pavel Gejdoš.

Chlapec je podle slov mluvčího nemocnice zdravý. "Váží téměř tři kilogramy a měří devětačtyřicet centimetrů. Jakmile to bude možné, poputuje do nové rodiny,“ uvedl Gejdoš.

Přesný čas odložení dítěte se podle slov mluvčího nemocnice rozhodla nezveřejňovat. „V čtyřleté historii tohoto brněnského babyboxu je Jakub čtvrtým odloženým dítětem,“ upřesnil Gejdoš.


Autor článku

Autorka je už od dětství velmi zvědavá a neustále se ptá, proč něco tak je nebo není. Miluje vaření a výpravy za chutěmi a vůněmi.