Hlavní navigace

Názor k článku Tmářství na ministerstvu zdravotnictví znemožňuje používat léčebné konopí od JJ - Na internetu jsem četla vyjádření pochybného jedince a...

 • 29. 10. 2013 23:22

  JJ (neregistrovaný) 109.163.233.---

  Na internetu jsem četla vyjádření pochybného jedince a automatického obhajovče kde čeho co za to nestojí, obdoba zdejšího skoro-doktora, který bez uvedení podrobností či důkazů oznámil že při "testech na lidech se bohužel nepotvrdila účinnost". Zní to spíše jako prázdné vyjádření nějakého ministra, nebo někoho z pojišťovny.

  Já přitom nechci říci, že ta metoda má, nebo nemá, být úspěšná... Jen je mi divné, že nikdo nezná nikoho kdo nějaké testy prováděl, ani nikoho kdo to podstoupil, a ani se o tom nemluvilo.

  Hodně dobrých a prospěšných věcí stejně lékaři nedokáží správně udělat. I kdyby to fungovalo, nevím zda bych se jim v tomto případě svěřila do péče. Aby neudělali něco na truc... Takovému veterináři bych věřila asi více.

  Také mne napadá, že pokud váš miláček onemocní rakovinou (dnes nic neobvyklého) nic vám nebrání po veterináři tento úkon požadovat a udělat si tak vlastní představu o tom zda metoda funguje nebo ne.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).