Názory k článku
Test: Některé kloubní výživy neobsahují, co by měly

DeDeRon
DeDeRon (neregistrovaný) 198.50.152.---
19. 5. 2016 9:31 Nový

Podvod

celé vlákno

Tyhle ty kloubní preparáty jsou do jednoho podvod - kdyby to fungovalo, je to lék, jinak je to k ničemu (no vlastně ne, funguje to jako placebo). Viz nereklamní web - např. http://biomech.ftvs.cuni.cz/pbpk/kompendium/anatomie/tkane_pojive_chrupavka.php

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.nova.cz
30. 5. 2016 8:50 Nový

Re: Podvod

celé vlákno

Jedině snad injekce kyseliny hyaluronové trochu zabírají. Po operaci kolene je znát, že pomáhají, ale ta cena. A ještě k tomu se musejí obnovovat každý rok. Laciná řešení bohužel prakticky nefungují (teoreticky možná, ale co s teorií, když sotva chodíte)
tsd

Marcel Nový
Marcel Nový (neregistrovaný) ---.cust.vodafone.cz
30. 5. 2016 23:31 Nový

Re: Test: Některé kloubní výživy neobsahují, co by měly

Mám problémy s koleny, jelikož jsem byl poloprofesionální sportovec a obecně lze říci, že tablety a jiné "farmaceutické" prostředky jsou jen tahání peněz z lidí. Jediné, co se mi osvědčilo, tak je jsou přírodní zábaly a masti. Já osobně již cca dva roky používám denně tuto marihuanovou mast https://www.nejlevnejsi-growshop.cz/GROWSHOP-1/Kosmetika-z-konopi/Balcan-1000ml.html a už mi nelupe v koleni jako předtím a cítím výrazné zlepšení. Oproti tomu, kolik peněz jsem dával do různých tabletek a bez účinku je to hrozný zjištění.