Hlavní navigace

Názor k článku Téměř polovina Čechů nosí jednorázovou roušku celý den od anonym - Lžete vážení !! Minimálně v tom, že české roušky...

  • 14. 10. 2020 18:29

    bez přezdívky

    Lžete vážení !!
    Minimálně v tom, že české roušky jsou dostupné. Když si prolustruji většinu firem nabízející české roušky, tito se podle podnikatelského rejstříku zabývají vším možným (zpracováním dřeva počínaje, autodopravou a odbahňováním konče). Kdepak tito překupníci vzali české roušky, když my v lékárně nejsme schopni je nakoupit?? Ve finále nikdo z nich výrobce jmenovitě neuvádí. Ověření výrobci Hartmann, Steriwund a Batist dodávají pouze do vybraných řetězcových lékáren.
    A k čínským rouškám: proč se dostaly primárně opět mezi překupníky, které je lékárnám nabízely od jara za min 19,-Kč bez DPH za ks? Proč nebyly registrovány jako zdravotnický materiál a následně u nich nebyla SUKLem zastropována cena? Kdyby stály pár haléřů, jako v lednu, každý by si jich nakoupil mraky a v klidu je měnil co hodinu. Takhle má jednu na den za bohužel nehoráznou cenu, za které je lékárna musí prodávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).