Hlavní navigace

Názor k článku Systém represí očkování nepomáhá, říká předsedkyně spolku Rozalio od TSD - Počítáte špatně. To není o tom, že by...

 • 9. 5. 2019 8:30

  TSD

  Počítáte špatně. To není o tom, že by 5 týdnů očkovali. Ten čas byl hlavně využitý k dohledání kontaktů. Očkování započalo okamžitě, ale samozřejmě musíte nejdříve vědět koho očkovat, ty lidi identifikovat a najít. Musí vzniknout jmenný seznam a musí být konkrétním lidem nařízen lékařský dohled. Ten váš cirkus není vůbec cirkus, ale nezbytná nutnost.
  Protiepidemická opatření, jsou opatření v případě epidemie. To musí se rozlišovat od preventivních opatření, což je něco úplně jiného. Zásadní rozdíl je v POVINNOSTI se podrobit očkování v případě epidemie.
  Celkem logicky se očkují zdravotníci, ale nejen aby neonemocněli oni, ale hlavně a především kvůli oslabeným pacientům, pro které by to mohlo mít až fatální následky. Nevím proč sem motáte neočkované děti bio rodičů pobíhající kdesi po lese.
  Krásně dovedete kličkovat a překrucovat. Samozřejmě i doktor Kohl ví moc dobře, že je nutné očkovat malé děti a když mluví o jiných aspektech má také pravdu. Oni by se kromě malých dětí měli přeočkovávat i dospělí, ale není legislativa, nejsou na to peníze a pojišťovny to odmítají plně hradit, ale přispívají. Určitě bych byl rád, kdyby lidé vašeho ražení dostali rozum a nechali zadarmo očkovat své děti a investovat také do svého zdraví. Ono je totiž v podstatě jedno, jestli nemocný neočkovaný ( nebo s vyvanutou imunitou ) rodič nakazí své dítě nebo naopak.
  Nic proti myšlence, z naprosto stejného důvodu očkovat i personál ve školkách a školách. Jenže, kdyby rodiče dodržovali zákonnou vyhlášku, tak by to ten personál nepotřeboval, protože by očkované dítě nemohl ohrozit.
  Takže z toho plyne, že za epidemie opravdu jsou zodpovědní nezodpovědní rodiče.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).