Hlavní navigace

Pro čerstvé pstruhy v sobotu do Holešovic!

24. 9. 2010

Sdílet

Od pondělí do soboty najdete v hale 22 Holešovické tržnice stálé farmářské tržiště, které je každou druhou sobotu v měsíci rozšířené o další sortiment. Najděte si FARMÁŘSKÝ TRH přímo vám na míru!  V sobotu 25. 9. budou na farmářském trhu k dostání domácí uzeniny, sýry, spousta ovoce a zeleniny, mošt, víno a úplně poprvé bude možnost nakoupit čerstvé pstruhy z pošumavského rybářství Mlýny. Další zajímavým produktem, který se na trhu objeví, je Hraška – ochucená hrachová směs, která zdravěji…

Od pondělí do soboty najdete v hale 22 Holešovické tržnice stálé farmářské tržiště, které je každou druhou sobotu v měsíci rozšířené o další sortiment.

Najděte si FARMÁŘSKÝ TRH přímo vám na míru! 

V sobotu 25. 9. budou na farmářském trhu k dostání domácí uzeniny, sýry, spousta ovoce a zeleniny, mošt, víno a úplně poprvé bude možnost nakoupit čerstvé pstruhy z pošumavského rybářství Mlýny. Další zajímavým produktem, který se na trhu objeví, je Hraška – ochucená hrachová směs, která zdravěji nahradí klasický trojobal, jíšku či vejce a je velmi vhodná především pro diabetiky.

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).