Hlavní navigace

Názor k článku Potravinářská komora zpochybnila kvalitu kohoutkové vody od anonym - Pokud se chcete vyhnout ženským hormonům, pak se...

  • 6. 8. 2013 17:22

    bez přezdívky

    Pokud se chcete vyhnout ženským hormonům, pak se především musíte vyhnout PET lahvím, protože ty se vyrábějí z bisfenolů, které napodobují funkci ženských hormonů. Je to známo už dlouho, ale nikdo s tím nic nedělá a všichni se tváří jako že nic. Tohle vám potvrdí každý chemik.
    O hormonech v kohoutkové vodě nic nevím, ale zdá se mi to nepravděpodobné, spíš bych řekl že si to prostě někdo popletl (nebo je za tím ten lobbing...).

    Jinak kvalita vody z kohoutku je v různých částech republiky různá. Většinou se markantně zhorší po privatizaci...a cena stoupne samozřejmě. Veolia je všeobecně známá tím že někoho podmázne a zprivatizuje vodovody na kterých pak vydělává, dělá to takhle po celém světě ne jen u nás, takže s tím má spoustu zkušeností. Mafie tohodle druhu rozhodně nepodceňovat...V Paříži je už vyhnali, ale tady u nás by to bylo "příliš socialistické" takže si budeme muset na takovéhle věci ještě počkat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).