Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Počet pneumokokových infekcí stoupá. Proč? od vks - Tohle je internet plný trdel, kteří mají dementní...

 • 25. 6. 2014 11:11

  vks

  Tohle je internet plný trdel, kteří mají dementní komentáře ke všemu.
  Je mi líto, že toto téma nevzbuzuje víc pozornosti a jediný komentář je můj dementní postesk nad tím, že mi data v článku připadají matoucí. Omlouvám se, ale abych pochopil, o co vám jde, tak jsem musel článek číst několikrát, a přitom je to typ který aspiruje na "tl;dr".

 • 25. 6. 2014 13:17

  Autor (neregistrovaný) ---.vfn.cz

  Váže komentáře nejsou dementní, jsou vysoce nekorektní. Jsou to útoky ad hominem na základě nějaké nelibosti. Nalezl jste v tom článku něco, co je zásadně špatně? Neuvádíte, ale veřejně tvrdíte "tl;dr". Víte něco o mé průpravě? Nevíte, ale veřejně tvrdíte.

  Beru na vědomí, že vám přišla data v článku a jejich interpretace matoucí a článek nesrozumitelný (to je možné) a pokusím se příště si s tím dát více času a práce. V tomto rozměru může být Vaše kritika i správná. Nicméně ta forma... Musím se přiznat, že na tyhle lidské způsoby jsem vysazený, má to u mne historické kořeny. Jinak bych vůbec nereagoval.

  Nicméně tyto reakce vaše a lidí vám podobných jsou také důležité. Je důležité, aby si člověk stále připomínal, jak se nikdy nemá sám chovat a uvědomoval si proč.

  Ten svět...

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).