Hlavní navigace

Pivo vám na stůl rozvezou vláčky

Redakce

Restaurace Výtopna v Paláci Fénix na Václavském náměstí je restaurací pro milovnice a milovníky vlaků, ale nejen jich. Pivo tu rozváží vláčky až na stůl a za ochutnání stojí i místní moučníky. Majitel nekuřácké restaurace: Vyhodil jsem popelníky a tržby jsou v plusu Redaktoři serveru Podnikatel.cz do restaurace zavítali ve všední den na oběd a bylo dobře, že využili možnosti elektronické rezervace stolu. Za těch pár měsíců, co má restaurace otevřeno, se sem totiž hosté opravdu naučili chodit, a…

Doba čtení: 1 minuta

Restaurace Výtopna v Paláci Fénix na Václavském náměstí je restaurací pro milovnice a milovníky vlaků, ale nejen jich. Pivo tu rozváží vláčky až na stůl a za ochutnání stojí i místní moučníky.

Majitel nekuřácké restaurace: Vyhodil jsem popelníky a tržby jsou v plusu

Redaktoři serveru Podnikatel.cz do restaurace zavítali ve všední den na oběd a bylo dobře, že využili možnosti elektronické rezervace stolu. Za těch pár měsíců, co má restaurace otevřeno, se sem totiž hosté opravdu naučili chodit, a v restauraci byl pořádný frmol. Navíc dvacetiprocentní sleva na nápoje při předchozí rezervaci stolu je také docela příjemným bonusem.

Celý článek seriálu „Gurmán“ najdete na serveru Podnikatel.cz.