Hlavní navigace

Názor k článku Páchnou vám nohy? Řešení existuje od Štěpán - No ... chápu, Základní vojenská povinnost již už...

 • 17. 1. 2012 2:40

  Štěpán (neregistrovaný) 46.167.205.---

  No ... chápu, Základní vojenská povinnost již už dávno není, ovšem kdo byl na vojně a nosil jistě také ty staré kožené černé neprodyšné kanady tak jako já a bylo i klidně i +30 a více - škoda že to tu nikdo nevzpomněl. Ano, vojna zničila mnoho mužských noh během povinného výcviku. Vím o čem je řeč, sám jsem rok sloužil. Dámy ani netuší co to bylo asi pro mladíky a muže vojna a hlavně i ty kanady nosit i ve vedrech. Ano, ta hodně zničila noh ... no bohužel - jiná cesta stejně v žádném případě nebyla. Boty po kdoví kolikáté a po kdoví kom - navíc musely se nosit VŽDY (mimo osobní volno). Když bylo osobní volno, osobně sám jsem kanady okamžitě sundával a měnil za ty kotníkové tenisky které byly také fasovány pro vojáky jako běžná obuv v době volna (vietnamčíci je prodávávají podobné dodnes) - ty byl fajn a prodyšné a lehké. No stejně to ale nezachránily co ty zkur*ené Kanady pokazily během dne.

  No, pamatujete taky někdo na tyto časy? Já sloužil u útvaru VÚ 2516 Slaný v roce 95-6 , jo ... to byla dobrá vojna :-) Akorát že pravda zbytečně rok v hajz..lu. To byla jedniná nevýhoda a zmařený rok. Nepřeju to dámám ... o to hůře pro pány to bylo, navíc jako nutnost.

  "Sloužíme vlasti !!!" a hnědý sapík vzor tuším B58 :-) Naštěstí jsem už nesloužil socialistické ČSSR :-o)))

  PS: Současnou vládu bych šel ale okamžitě postřílet ... verbež že jí není rovno ba ani úrovně. Škoda mluvit. Totální pakáž jedna dementní a bez úrovně ... Ubohost to, co předváděj za ty své statisícové platy. Opravdu je mi z nich na blití. (Kalousci, Kubicové, Klausové, atd.)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).