Hlavní navigace

Názor k článku Neschopným lékařům hrozilo až useknutí ruky od Lobující za kůl pro Lekaře a jejich Otroky - Letos by musela přijít o kejhák alespoň 1/3...

 • 3. 2. 2015 10:35

  Lobující za kůl pro Lekaře a jejich Otroky (neregistrovaný) 46.38.62.---

  Letos by musela přijít o kejhák alespoň 1/3 našich doktorů.

  S vakcínou proti chřipce se tento rok totálně sekli s kmeny a všichni kdo se o to zajímají už vědí že vůbec nefunguje a sitace se nemění.

  Navíc se ukazuje spousta jejích škodlivých účinků, které si tentokrát nedovolují zpochybňovat ani oficiální místa.

  Itálie - vyšetřování minimálně 19 mrtvých
  USA - stop vakcinace, mám pocit že kromě jiných nežádoucích účinků bylo i přes 80 mrtvých
  Kanada - média přiznala, že očkování obecně v populaci vytváří kaskádu nemocí (tzv.Kanadský problém - zvýšené riziko onemocnění pandemickou chřipkou).

  Když k tomu vezmete, že ani podle současných výpočtů (které doktoři ani skorodoktoři nemají rádi) nedokázala nikdy vakcína proti chřipce vůbec nikoho ochránit (ono pochybné procento z očkovaných je u mne pod úrovní statistické chyby, náhodný šum v množství špatně zpracovatelných dat a ještě závislé na úhlu pohledu protože rozhodně nepůjde o pohled komplexní) zato bylo mnohdy evidentní že způsobuje problémy a zvýšenou nemocnost obecně... měli bychom dnes svět bez lekařů a bylo by nám bez toho jejich lekání krásně.

  P.S.
  Pokud to snad někomu uniklo, například kvůli reklamě, tak letos se obzvláště nedoporučuje nechat se očkovat kvůli chřipce. Letos se na to umírá. A myslím bude jedno zda půjde o vakcíny od švýcarského Novartisu (u nás údajně ke konci roku 2014 nedostupnou) nebo podobnou.

  Nenechte se napálit na reklamu zaplacenou z vašich prostředků, standardně vám ukradených, jen proto aby měla jakási firma odbyt a lekaři si udrželi kontinuitu lži kterou vás dlouhodobě zavalují. Radši si zjistěte, že ani v minulosti nebyl snad jediný rok kdy byla vakcína proti chřipce v pořádku. Posledních alespoň pět let je to jeden průser vedle druhého, včetně záměrných pochybení.
  Zdravým rozumem nelze vyloučit ani to, že určité epidemie chřipky v minulosti byly záměrně stimulovány a zakládány, mnéhé tomu nasvědčuje, včetně informací pár odpadlíků vakcinačního byznysu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).