Hlavní navigace

Názor k článku Nemohu prodávat koláče za cenu vajíčka a mouky, říká majitelka Tartaletky od xf - Koláč o průměru 26 cm, cca 1,5 cm...

 • 21. 6. 2016 23:56

  xf (neregistrovaný) ---.casablanca.cz

  Koláč o průměru 26 cm, cca 1,5 cm silný, paní Vančurovou prodávaný za 520 Kč + 50 Kč rozvoz, to přibližně odpovídá velikostí malé pizze.

  Budu předpokládat, že se nejedná o "Tesko kvalitu" co se prodává za 30 Kč, a hodnotu to má ještě menší, ale o dobře udělanou pizzu z kvalitních surovin. Naposledy jsem takovou kupoval v pizzerii, která je zaměřená na prodej do krabice (má jen minimální sezení), ale drží si opravdu prvotřídní suroviny, průměr 32 cm za 180 Kč. Množstvím surovin stejné s menším, ale trochu tlustším koláčem paní Vančurové. Tato pizzerie má pověst "jsou docela drazí, ale kvalitní". Vybral jsem ji úmyslně, stejně
  Přičemž ještě slušná pizza se dá pořídit kdekoli v ČR, i v Praze, o několik desetikorun levněji, i s obsluhou a sezením.

  Tyto koláče se nebudou svým složením, a tedy i cenou surovin, příliš lišit. Pokud jsou tam skutečně kvalitní suroviny. Já nechci být zlý, ale když mi tu věší paní Vančurová bulíky na nos, to o ceně mouky a vajec, a prodává ve své kategorii za trojnásobek ceny obvyklé, tak si říkám, že když mi věší bulíky jednou, kde ještě dále mi věší bulíky. Ne, není mi sympatický obchod, kde se ze mě pokoušejí bez mrknutí oka udělat blbce, a nevěřím jim, že ty koláče budou kvalitní. Možná budou, možná nebuou, čekat se zde musí jakýkoli podraz. Možná jsou dnes, a časem začnou šidit. Nevěřím jí.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).