Hlavní navigace

Názor k článku Bosé boty obujete a už nechcete jinak od James - Vivobarefoot mě nastartoval. Jestli neznáte nikoho kdo by...

  • 31. 3. 2017 12:31

    James (neregistrovaný) ---.ipv6.broadband.iol.cz

    Vivobarefoot mě nastartoval. Jestli neznáte nikoho kdo by je prošlapal tak si mě připište na seznam jako prvního :-) ale nutno říct, že po 5 letech intenzivního používání jak pro chůzi, tak i pro jízdu na koloběžce se na špici jedné boty objevila malá dírka,která zatím nijak nevadí a na koloběžce v nich ještě pár desítek kilometrů urazím. Jde o model NEO a je velká škoda, že modely jako tento nebo sandáli Achylles už nejsou ve výrobním programu Vivobarefoot. Chápu, je to vývoj.Staré musí udělat prostor novému aby to nebyla uniformní nuda. Ale co mě mrzí nejvíc, že se vytratila i kvalita a zcela nepochopitelně došlo ke zůžení bot,což je úplně proti filozofii barefoot.
    To jsou důvody proč už dnes nikomu boty od Vivobarefoot nedoporučuju,kromě toho kdyby se naskytla možnost koupit boty ze starších modelových řad. Ze stejných důvodů si ani já už žádné nové Vivobarefoot nepořídím, i přesto že k nim mám jistý vztah. Byly první, otevřely mi oči a ukázaly cestu jak se dá chodit pohodlně a zdravě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).