Hlavní navigace

Názor k článku Lze alkohol pít zodpovědně a s rozumem? od Autor - Milá Šárí, v mých článcích o očkování se vyskytuje...

 • 21. 9. 2016 14:35

  Autor (neregistrovaný) ---.vfn.cz

  Milá Šárí,

  v mých článcích o očkování se vyskytuje přinejmenším úplně stejná neobjektivita. Není důvod měnit metodologii. proto mne velmi zaujalo Vaše vypíchnutí mé objektivity v této oblasti. Víte dělá se to právě tehdy, když chceme přijatelnějším způsobem "zprasit" kritika. Je účinnějí poukázat na jeho "nevyrovnanost" než na to, že je to úplný hlupák apriori - jak zde činí s oblibou méně tento svět chápající TSD. Nejprve pochválit, aby o to více následně vynikl "úpadek" na který chceme zejména upozornit. Kde jste se tohle naučila? Ale možná jste přírodní talent. Jsou i takoví... :-)

  Mohu Vás ale ujistit, že jsem nenalezl žádné rozumné argumenty pro konzumaci alkoholu oproti abstinenci. Proto nejsou uvedeny. Pouze u výjimečných chorobných stavů, kde alkohol a jeho metabolity působí jako vazodilatans může jeho konzumace snad převážit nad abstinencí. To ale není plošná indikace. Navíc takovou vazodilataci dokážeme dosáhnout mnohem lepšími způsoby, pokud je to potřeba.

  Nicméně možná uvedete, že alkohol je výborný pro ostýchavé pro navázání vztahů. Nebo k zajištění sexu, ke kterému by jinak nedošlo. Pak ano - takových PRO konzumaci alkoholu bychom asi mohli dohledat mnoho.

  Šárí, Šárí, tohle musíte zkoušet na někoho jiného... :-)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).