Hlavní navigace

Liz Hurley bude s princem Charlesem prodávat biopotraviny

1. 4. 2009

Sdílet

Britská herečka Liz Hurley se připojí ke korunnímu princi Charlesovi a od října bude prodávat biopotraviny ze své farmy prostřednictvím společnosti britského následníka trůnu Duchy Originál. O prohlášení mluvčí herečky informovala agentura ČTK. Herečka má v západní Anglii farmu o rozloze asi 160 hektarů. Společnosti Duchy Originals z ní bude dodávat obilí, drůbež a vepřové, skopové i hovězí maso, vše vyrobené podle přísných ekologických norem.

Britská herečka Liz Hurley se připojí ke korunnímu princi Charlesovi a od října bude prodávat biopotraviny ze své farmy prostřednictvím společnosti britského následníka trůnu Duchy Originál. O prohlášení mluvčí herečky informovala agentura ČTK.

Herečka má v západní Anglii farmu o rozloze asi 160 hektarů. Společnosti Duchy Originals z ní bude dodávat obilí, drůbež a vepřové, skopové i hovězí maso, vše vyrobené podle přísných ekologických norem.

Agentura Reuters napsala, že Hurley se inspirovala princem Charlesem, který už léta propaguje organickou stravu a s tímto cílem také v roce 1990 založil Duchy Originals. Zisky společnosti jdou na dobročinné účely.

Hurley, které bude v červnu 44 let, hrála například v sérii snímků parodujících špionážní filmy, větší mediální proslulost jí ale zajistilo soužití s britským hercem Hughem Grantem a skandální rozchod s ním. Nyní je provdána za indického multimilionáře.


Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autorka je už od dětství velmi zvědavá a neustále se ptá, proč něco tak je nebo není. Miluje vaření a výpravy za chutěmi a vůněmi.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).