Hlavní navigace

Kurz znakové řeči za poloviční cenu

Sdílet

Komerční sdělení: „Kolik řečí znáš, tolikrát jsi člověkem,“ říká okřídlené úsloví. Ve spolupráci s naším sesterským serverem KupDnes.cz vám nabízíme opravdovou lahůdku – kurz znakové řeči se slevou 50 %. Pronikněte do světa ticha. Naučte se porozumět i pomoci neslyšícím. Znalost znakového jazyka se může stát výjimečnou součástí vašeho vzdělání i obohacením vašeho života – neslyšící mají zcela odlišné životní zkušenosti a naprosto jiné zvyklosti vycházející z faktu, že svět vnímají pouze…

Komerční sdělení: „Kolik řečí znáš, tolikrát jsi člověkem,“ říká okřídlené úsloví. Ve spolupráci s naším sesterským serverem KupDnes.cz vám nabízíme opravdovou lahůdku – kurz znakové řeči se slevou 50 %.

Pronikněte do světa ticha. Naučte se porozumětpomoci neslyšícím. Znalost znakového jazyka se může stát výjimečnou součástí vašeho vzděláníobohacením vašeho života – neslyšící mají zcela odlišné životní zkušenosti a naprosto jiné zvyklosti vycházející z faktu, že svět vnímají pouze vizuálně. Vy tento svět můžete pochopit.

Znakový jazyk je plnohodnotný jazyk s vlastní gramatikou. Tvoří se pomocí tvarů rukou, jejich postavením a pohyby, mimikou a pozicemi hlavy i celé horní části trupu.

Více o kurzu znakové řeči.

Autor článku

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).