Hlavní navigace

Finanční krize vliv na plastickou chirurgii nemá

19. 2. 2009

Sdílet

Ani přes momentální finanční krizi se poptávka po plastických chirurzích nesnížila. Během uplynulého roku naopak zaznamenal až čtyřikrát vyšší nárůst a to nejen ze strany žen, ale také můžu. Informoval o tom portál lekari-online.cz, podle kterého se i návštěvnost na internetových stránkách s tématikou plastické chirurgie zvýšil ze 3 400 návštěvníků za den na 4 700.

Ani přes momentální finanční krizi se poptávka po plastických chirurzích nesnížila. Během uplynulého roku naopak zaznamenal až čtyřikrát vyšší nárůst a to nejen ze strany žen, ale také můžu.

Informoval o tom portál lekari-online.cz, podle kterého se i návštěvnost na internetových stránkách s tématikou plastické chirurgie zvýšil ze 3 400 návštěvníků za den na 4 700.

Portál, který funguje jako rozcestník pro zájemce o plastickou operaci, také nabízí možnost on-line konzultace s vybraním odborníkem a možnost, dozvědět se o jednotlivých plastických zákrocích bližší informace.

Autor článku

Autorka během své krátké redaktorké dráhy vystřídala psaní recenzí pro tištěný hudební časopis za internetový server Vitalia.cz. Mezitím také přispívala do norského školního časopisu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).