Hlavní navigace

Názor k článku Fake news a hoaxy o koronaviru jsou stejně nebezpečné jako virus samotný. Také mohou zabíjet od anonym - Látkové roušky nikoho před virózami neuchrání. Tvrdí to...

 • 21. 11. 2020 13:18

  bez přezdívky

  Látkové roušky nikoho před virózami neuchrání. Tvrdí to klinické studie.
  Látkové roušky nikoho před virózami neuchrání. Naopak možnost nákazy chřipkovými viry, koronaviry a bakteriemi velice zvyšují.

  Kvůli chřipce bylo v posledním desetiletí provedeno několik klinických studií prováděných v rozmezí 4-6 let s účastí tisíců dobrovolníku ze strany zdravotního personálu i pacientů. První klinická studie - 1.) uvedená dole pod textem před nošením látkových roušek dokonce varuje , kvůli možným zdravotním rizikům.

  Druhá klinická studie uvedená dole pod textem prokázala, že ani respirátory N95 nebo lékařské roušky neochrání účinně před viry.

  Předpokládám, že žádná takto rozsáhlá studie , která by dokazovala, že látková rouška chrání neexistuje. Protože pokud platí A - tedy, že látkové roušky nefungují před ochranou proti virům nemůže přece platit - B, že fungují.

  Předpokládám, že trvalé odložení roušek nám papaláši plánují nabídnout pouze výměnou za dobrovolné očkování proti Covidu -19 a nebo chřipce. Všichni ve střetu zájmu, jeden vedle druhého zdraví, nezdraví když jde o prachy a moc nic jim není svaté a naše zdraví už vůbec ne.

  Klinické testy

  1.) Název klinické studie: A cluster randomised trial of cloth masks compared with medical masks in healthcare workers. Google překlad / Klastrová randomizovaná studie látkových masek ve srovnání s lékařskými maskami zdravotnických pracovníků.
  Závěr Studie - automatický překlad z Google:

  Tato studie je první RCT látkových masek a výsledky varují před použitím látkových masek. Toto je důležité zjištění pro informování o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci. Zachování vlhkosti, opětovné použití látkových masek a špatná filtrace mohou vést ke zvýšenému riziku infekce. Je zapotřebí dalšího výzkumu, aby bylo možné celosvětově informovat o širokém používání látkových masek. Jako preventivní opatření by se však látkové masky neměly doporučovat pro HCW, zejména ve vysoce rizikových situacích, a pokyny je třeba aktualizovat
  https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4420971/

  2.) Randomizovaná klinická zkouška. /Randomized Clinical Trial.
  N95 respirátory versus lékařské masky pro prevenci chřipky mezi zdravotnickými pracovníky. / N95 Respirators vs Medical Masks for Preventing Influenza Among Health Care Personnel.

  Závěry a relevance / Conclusions and Relevance

  Mezi ambulantními zdravotnickými pracovníky neměli respirátory N95 vs lékařské masky, které nosí účastníci tohoto pokusu, žádný významný rozdíl ve výskytu laboratorně potvrzené chřipky.
  Among outpatient health care personnel, N95 respirators vs medical masks as worn by participants in this trial resulted in no significant difference in the incidence of laboratory-confirmed influenza.
  https://jamanetwork.com/journals/jama/fullarticle/2749214

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).