Hlavní navigace

Názor k článku Fake news a hoaxy o koronaviru jsou stejně nebezpečné jako virus samotný. Také mohou zabíjet od TSD - Ano dobrý postřeh. Další z uměle vyrobených a...

  • 21. 11. 2020 11:36

    TSD

    Ano dobrý postřeh. Další z uměle vyrobených a uměle živených hoaxů, že přínos dlouhodobého nošení roušek je větší, než negativní vliv na zdraví jednotlivce. Není problém najít výsledky mnoha studií věhlasných organizací, které si v tomto směru odporují. Je pak jen věc víry, které studii budu věřit. To, že někdo někde filtruje přes roušku mikročástice srovnatelné s velikostí viru a pak počítá, kolik rouška zadržela, je sice chvályhodné, ale když jiný vědec zkoumá dloujodobější následky nošení , vliv na zdraví a zacházení s rouškou v praxi ZJISTÍ, ŽE ROUŠKY ROZHODNĚ ZDRAVÍ NEPROSPÍVAJÍ a procentuálně vyčíslí rizika, pak paní redaktorka ( a není sama) označí výsledky takové studie za hoax? No a když se k tomu přidá cenzura, která nevyhovující, byť potvrzené názory likviduje, je dílo dokonáno.
    Řečeno jednoduše, každý ať koná podle svého přesvědčenní a svědomí. Jen v totalitním režimu doporučují, později nařizují a nakonec trestají za "nevhodné" názory. Myslím, že tam spějeme mílovými kroky, zpět do minulosti a za přispění článků z klávesnice novodobých svazáků.

    21. 11. 2020, 11:41 editováno autorem komentáře

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).