Hlavní navigace

Názor k článku Fake news a hoaxy o koronaviru jsou stejně nebezpečné jako virus samotný. Také mohou zabíjet od TSD - Paní Krbcová, nemohla by autorka konkretizovat jména mediálně...

 • 20. 11. 2020 15:25

  TSD

  Paní Krbcová, nemohla by autorka konkretizovat jména mediálně známých českých lékařů, kteří, cituji:
  "V našich podmínkách jde pak například o mediálně známé lékaře, kteří vydávají prohlášení zlehčující průběh nemoci i její šíření, aniž by měli příslušnou specializaci."???
  Podle toho tedy např. lékaři jako je doktor Kubek, Doktor Arenberger.... kteří vydávají prohlášení zveličující průběh nemoci také šíří hoaxy, protože nemají specializaci v příslušném oboru? Jak tomu máme rozumět?
  Mimochodem, od samého počátku epidemie je jasné z vyjádření epidemiologů a imunologů, že toho víc nevědí než vědí o Covidu. Názory platné včera se měnily do druhého dne od jara, až do dnešní doby.
  Co říci na slova a názor profesora Berana, doktora Svobody, kteří mají atestace v oboru a jsou považováni za špičky v oboru i ve vědě a přitom prosazují úplně jiný a navíc logický přístup k řešení problému? Také šíří hoaxy?
  Vážená paní Krbcová, s tímto článkem jste se pustili na tenký led. Ono totiž radit lidem co je hoax a fake news z pozice "osvíceného novináře" je snad o několik řádů horší, než když nám to sděluje Profesor Pirk, světově známý kardiolog.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).