Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Éra „univerzální hnědé“ je snad pryč od TOm - Nevím jak ve školních jídelnách já musím chodit...

 • 17. 9. 2010 16:03

  TOm (neregistrovaný) 194.228.40.---

  Nevím jak ve školních jídelnách já musím chodit do závodky do Aramarku nebo si jídlo nosit z domu.
  Tyto organizace a je jedno jestli jde o Sodexo , Eurest nebo Aramark jsou defakto gastromafie, které prodávají jídlo, které by nežral ani pes. Vše z prášku bez chuti a zápachu, průsvitná nepoživatelná masa, případně za maso vydávaná pomletá koule pochybné existence. A když se člověk ozve, že není spokojen tak na něj koukají jak na vraha, že se vůbec někdo opovážil jim to "skvělý" jídlo otřískat o hlavu. Cena za kterou to prodávají se pohybuje okolo 65Kč, suroviny jsou tak ani ne za 20, a dotovaná cena je např.30kč , rozdíl doplácí organizace a jedinej kdo z toho něco má jsou oni. Strávník je zde v druhé řadě.
  A ty jejich kecy o tom jak dbají na kvalitu a zkvalitnování služeb... blá blá blá, 100x vychválenej prd jím zůstane. Problém je v tom, že ty dotace jdou přes danou organizaci a spousta lidí si pak řekne... no jo co za tech 30Kč někde i třeba 10(!)Kč můžu chtít.Celý problém je v pokřivení trhu, který paradoxně zavinily odbory.
  Kdyby si to člověk musel zaplatit sám tak by je s takovym blafem za 65-70Kč poslal rychle někam a milé firmy Aramark Sodexo atd. pokud by s tím nic neudělaly by se šly rychle klouzat.

  takže nadpis článku že UHO už je pryč je trochu mimo mísu, protože tyto milé firmy je s oblibou používají úplně na všechno. Mimochodem dodává se to v obalech co připomínají odpadkové koše, to hovoří za vše. Dobrou chuť !!!

 • 18. 9. 2010 9:21

  Breck (neregistrovaný) ---.cust.nbox.cz

  U nás ve firmě nejdříve "vařil" Eurest a po několika letech,díky stížnostem zaměstnanců nastoupilo Sodexo.Strava je prakticky srovnatelná a UHO vládne.
  Jen bych oponoval v tom,že za to mohou odbory.ˇUplně by stačilo,kdybychom místo dotace na oběd dostali stravenky.Mnoho strávníků by si rozmyslelo,jestli půjdou na "chutný" oběd do závodní "restaurace", nebo si za stravenky jídlo koupí.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).