Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Jsme svědky epidemie císařských řezů od pavlina - mam jeden cisar za sebou.ze po prirozenym hrozi...

 • 31. 8. 2012 13:51

  pavlina (neregistrovaný) ---.pilsfree.net

  mam jeden cisar za sebou.ze po prirozenym hrozi inkontinence-fajn,ale mam po porodu 2 roky a pri zatlaceni na stolici citim delohu,moceni taky a nepocitam bolesti pri sexu a menstruaci.rika se tomu prirozeny porod a tak by to melo zustat.pri cisari se dava narkoza-at uz celkova nebo mistni.pri celkove uz se nemusite probudit a pri mistni muzete ochrnout.mne se mistni nepodarila napichnout a rok jsem chodila hodne spatne.po celkove mi museli snizovat tlak,abych vubec prezila.bolest pred prirozenym porodem zapomenete,na bolest po cisari ne.nemuzete se smat,kaslat jinak by jste bolest nevydrzeli.no,za­lezi na kazdem,co chce.

 • 5. 9. 2012 20:26

  (neregistrovaný) 109.72.12.---

  Nooo!
  Rodila jsem obojím a musím přiznat, císař byl lepší.
  První porod přirozený. Druhý císař. Dítě koncem pánevním odhad 4kg, přesto mi paní doktorka tvrdila, že to zvládnu přirozeně...??? (a já váhala) Nakonec to byl akuťák pro tachykardii plodu(38tt). Tachykardie probíhala už od 34tt, proběhla i hospitalizace ze stejného důvodu(37tt).
  Nevím jak by probíhal př. porod. Po císaři jsem šla 4. den domů (vstala jsem 7 hodin po epiduralu). Naprosto v pohodě a spokojená! Je pravda, že už jsem měla zkušenost s prvním dítětem. To jsem rodila 15 hodin, praskla mi voda (kvalitně zkažená 36tt).Porod vyvolávali, protože až na tu vodu a na mojí horečku bylo vše OK. Takže je to všechno sporné.
  Každopádně já osobně mám pocit, že mi nikdy nic pořádně neřekli...

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).