Hlavní navigace

Devátý ročník soutěže Česká biopotravina roku má novou kategorii

Redakce

Potravinářská komora České republiky společně s PRO-BIO Svazem ekologických zemědělců dnes vyhlásili devátý ročník soutěže Česká biopotravina roku Katalog Bio výrobců I v letošním roce budou kromě hlavní ceny vyhlášeni vítězové dalších kategorií, konkrétně pečivo, mléko a mléčné výrobky, maso a výrobky z masa, nápoje, ovoce a zelenina, pochutiny a biovýrobky pro gastronomii. Nově bude letos otevřena velice atraktivní kategorie „víno z ekologických hroznů“.

Doba čtení: do minuty

Potravinářská komora České republiky společně s PRO-BIO Svazem ekologických zemědělců dnes vyhlásili devátý ročník soutěže Česká biopotravina roku

I v letošním roce budou kromě hlavní ceny vyhlášeni vítězové dalších kategorií, konkrétně pečivo, mléko a mléčné výrobky, maso a výrobky z masa, nápoje, ovoce a zelenina, pochutiny a biovýrobky pro gastronomii. Nově bude letos otevřena velice atraktivní kategorie „víno z ekologických hroznů“.

Uzávěrka přihlášek do soutěže je 31. prosince 2010, do té doby musí výrobci své letošní novinky nominovat prostřednictvím formuláře, dostupného na www.biopotravi­naroku.cz.

Více informací najdete v tiskové zprávě.