Hlavní navigace

Děti v Jihlavě vytvoří živý nápis "STOP AIDS"

22. 5. 2009

Sdílet

V Jihlavě se dnes koná happening na podporu HIV pozitivních a AIDS nemocných žijících v České republice. Ve 12 hodin vytvoří na Masarykově náměstí 1. 236 dětí živý nápis „STOP AIDS“ a současně vypustí 1.236 bílých balónků s červenou stužkou za 1.236 evidovaných HIV pozitivních v České republice. 1.236 dětí a 1.236 letících balónků jako memento, že hrozba AIDS se může osobně dotknout kohokoliv z nás. Existuje pouze jedna riziková skupina a tou je lidstvo samo.

V Jihlavě se dnes koná happening na podporu HIV pozitivních a AIDS nemocných žijících v České republice. Ve 12 hodin vytvoří na Masarykově náměstí 1. 236 dětí živý nápis „STOP AIDS“ a současně vypustí 1.236 bílých balónků s červenou stužkou za 1.236 evidovaných HIV pozitivních v České republice. 1.236 dětí a 1.236 letících balónků jako memento, že hrozba AIDS se může osobně dotknout kohokoliv z nás. Existuje pouze jedna riziková skupina a tou je lidstvo samo.

Happening se koná u příležitosti celosvětové vzpomínkové akce na oběti AIDS „Světlo pro  AIDS“. Město Jihlava se stalo jeho hostitelem a spoluorganizátorem a záštitu nad ním převzal primátor města Jaroslav Vymazal.

Zdroj: www.jihlava.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).