Hlavní navigace

Názor k článku Cukrovka prvního typu, autoimunita a záhada vnějších faktorů od Martin - Pokud by to zvládli, věřím, že by se...

 • 26. 8. 2016 11:05

  Martin (neregistrovaný) ---.marbes.cz

  Pokud by to zvládli, věřím, že by se Jana mohla úplně uzdravit.

  Cukrovka 1. typu je autoimunitní onemocnění - NENÍ vyléčitelné běžnými prostředky. Mezi běžné prostředky nepočítám transplantaci slinivky.

  Jakmile je autoimunitní reakce nastartována onemocnění začalo bez dodávání inzulínu končí dost ošklivou smrtí (prakticky jde o smrt hlady). Příčiny nastartování neznáme (resp. jsou u každého jiné), zda je konkrétní příčinou rodiná situace s z ní pramenící stres je možné, ale jeho odstranění už na věci už nic nezmění. Proces nástupu DM1 je nevratný.

  Ještě před 80ti lety bylo toto onemocnění ve 100% případů smrtelné! A věřím tomu, že se lidé snažili aby jejich děti přežili stejně jak dnes. Teprve objev a užívání aplikace inzulinu umožňuje lidem s DM1 přežít.

  Pokud někdo tvrdí, že lze léčbu inzulínem podpořit a podstatně zlepšit stav organismu, rozhodně může pravdu. Pokud by někoho navrhl inzulín vysadit, rychle od něj pryč, opravdu to nebude fungovat (a končí to např. takto: http://hradec.idnes.cz/soud-s-rodici-kvuli-smrti-syna-s-cukrovkou-f2m-).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).