Hlavní navigace

Názor k článku Chemii v zemědělství zvoní definitivně hrana od anonym - Vážení, těch co tady vystupují proti zemědělcům je...

 • 6. 3. 2020 17:49

  bez přezdívky

  Vážení, těch co tady vystupují proti zemědělcům je v poslední době čím dál více, ale jen málo kdo tomu rozumí.
  Jen to všechno zakažte, ale až bude chleba za 100 Kč, a možná bude plný toxinů, jsem zvědavý co tomu řeknou obyčejní lidé. Nehledě na to, že se potraviny budou muset dovážet ze států, kde se pesticidy používají o sto šest. Čistá cesta je třeba GMO, ale lidé jsou tak zfanatizovaní, že to prostě tady v Evropě neprojde. Lidská blbost je prostě nekonečná.
  Zakažte antikoncepci, protože voda je plná hormonů a lidé i zvířata můžou být následně neplodní, zakažte makeupy, mýdla, šampony, deodoranty, laky na nehty, osvěžovače vzduchu, navoněné toaletní papíry, protože to vše obsahuje často škodlivé chemické látky které jsou tak jako Glaphosat zařazeny do stejné skupiny. Spousta lidí si to patlá na obličeje a nikomu to nevadí.
  Věci je vždy potřeba brát vcelku a ne je vytrhávat z kontextu, ale to by bylo na dlouho. A hlavně by o všem měli rozhodovat odborníci a ne zfanatizovaný dav!!! nebo europoslanci tímto davem ovlivněni.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).