Hlavní navigace

Českému ekologickému zemědělství se daří

23. 2. 2010

Sdílet

Podinkatel.cz: Navzdory krizi se počet ekofarem v České republice zvýšil o necelých 50 procent, počet výrobců biopotravin se zvýšil na více než 500 provozoven a počet ekozemědělců dosáhl na počet tři tisíce. Na druhé straně tradičnímu zemědělství se už tolik nedaří. Předseda Zemědělského svazu České republiky (ZSČR) Miroslav Jirovský však business serveru Podnikatel.cz řekl. že díky nedostatku finančních prostředků si čeští zemědělci nemohou dovolit použít tolik chemických přípravků na ošetření…
Zdrava-vyziva-co-jist-recenze-Bioo-4

Podinkatel.cz: Navzdory krizi se počet ekofarem v České republice zvýšil o necelých 50 procent, počet výrobců biopotravin se zvýšil na více než 500 provozoven a počet ekozemědělců dosáhl na počet tři tisíce.

Na druhé straně tradičnímu zemědělství se už tolik nedaří. Předseda Zemědělského svazu České republiky (ZSČR) Miroslav Jirovský však business serveru Podnikatel.cz řekl. že díky nedostatku finančních prostředků si čeští zemědělci nemohou dovolit použít tolik chemických přípravků na ošetření plodin, což vytváří paradox, že naše tradiční zemědělství je kvalitativně na úrovni toho ekologického.

Celý článek Michaela Hovorky „Biopotraviny jsou v Česku hitem, počet ekofarem narostl o polovinu“ najdete na serveru Podnikatel.cz.

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).