Hlavní navigace

Braňte se, vyzývá soukromé lékárníky grémium

4. 6. 2009

Sdílet

Lékárny by se měly konečně zbavit strachu a začít hromadně podávat žaloby na kraje. Jinak krajská zařízení s nevybíráním poplatků za recept nepřestanou. Tak se vyjádřil Pavel Vítek z Grémia lékárníků. Informuje o tom server Aktuálně.cz „Objíždíme postupně všechny regiony a snažíme se najít lékárníky, kteří jsou nedodržováním zákona nejvíce postižení. Snažíme se je přesvědčit o tom, že se cesty podání žaloby bát nemusí,“ popsal deníku Aktuálně.cz Vítek.

Lékárny by se měly konečně zbavit strachu a začít hromadně podávat žaloby na kraje. Jinak krajská zařízení s nevybíráním poplatků za recept nepřestanou. Tak se vyjádřil Pavel Vítek z Grémia lékárníků. Informuje o tom server Aktuálně.cz

„Objíždíme postupně všechny regiony a snažíme se najít lékárníky, kteří jsou nedodržováním zákona nejvíce postižení. Snažíme se je přesvědčit o tom, že se cesty podání žaloby bát nemusí,“ popsal deníku Aktuálně.cz Vítek.

Doposud se totiž k žalobě odhodlalo jen pět lékárníků, tři z nich byli prozatím úspěšní.


Autor článku

Autorka je už od dětství velmi zvědavá a neustále se ptá, proč něco tak je nebo není. Miluje vaření a výpravy za chutěmi a vůněmi.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).