Hlavní navigace

Zdravá játra – to je základ!

[Tisková zpráva] Detoxikaci těla provádíme většinou dvakrát ročně, a to na jaře a na podzim. Podzimní očista pomůže posílit a připravit organismus na náročné zimní období. Lépe pak bude odolávat náporům různých viróz.

Sdílet

Detoxikovat se neboli zbavit těla toxinů (látek, které na nás nějakým způsobem působí škodlivě) je v dnešní době nutnost. Zatímco se jarní období vyznačuje spíše stresem, únavou, bolestmi hlavy a depresemi, bývá podzim spojen se zažívacími problémy, ozývají se žaludeční a dvanácterníkové vředy, objevují se častěji záněty slepého střeva a samozřejmě chřipky. Detoxikace vnitřního prostřední organismu zaměřená na očistu jater je pro správnou funkci zásadní. Navíc se říká, že v játrech máme ukryty veškeré emoce, smutky a strachy, a ty pak ovlivňují náš zdravotní stav. Abychom sami pro sebe něco dobrého udělali, měli bychom se zbavit nejen toxinů, ale také všech emocionálních bloků.

Játra

Játra jsou chemičkou organismu a musí zpracovat vše, co sníme a vypijeme. Zpracovávají tuky, štěpí cukry, obstarávají veškerou látkovou výměnu a vylučují žluč. Jejich zdraví je tak pro stav organismu naprosto zásadní. Mezi bylinky, které pomáhají harmonizovat tvorbu a pohyb žluči, jednoznačně patří Ostropestřec mariánský. Jedná se o starou léčivou rostlinou pocházející ze Středomoří obsahující účinnou látku silymarin, která příznivě působí při detoxikaci a regeneraci jaterní tkáně.

Játra potřebují dostatek kyslíku a očista, pro kterou je Ostropestřec užitečným pomocníkem, mívá po náročnějším období na jejich činnost příznivý vliv. U pročišťování těla nesmíte zapomenout na pitný režim – ideální jsou ovocné šťávy, pramenitá voda, zelený čaj či minerálka (ale pozor na množství minerálů). I pro někoho oblíbené pivo si dejte jen jedno, či sklenku vína. Nemůže uškodit, pokud pro vás je jen doplňkem a ne potřebou.

Doplněk stravy Ostropestřec od MedPharmy je unikátní kombinací, která kromě této blahodárné byliny obsahuje černou ředkev, smetanku lékařskou, tolici vojtěšku, červenou řepu, cholin a inositol.

Doplněk stravy Ostropestřec  si můžete zakoupit na www.medpharma­.info, kde balení 30 tablet + 7 navíc zdarma  zakoupíte za 105,– Kč a balení 60 tablet + 7 navíc zdarma za 178,– Kč. Doporučená denní dávka 1 tableta. Doplněk stravy je možné zakoupit ve všech lékárnách, ale v nich se cena liší

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).