Hlavní navigace

Zahrajte si hru o ceny se zdravotní pojišťovnou

[Tisková zpráva] Novinky ze ZP METAL-ALIANCE

Sdílet

Zdravotní pojišťovna METAL-ALIANCE pro své klienty připravila několik novinek, které rozšiřují celkovou nabídku pojišťovny. Patří k nim Bonus za prevenci a edukační internetová hra s názvem Zachraň život.

Zachraň život

Internetová hra Zachraň život je určená sice pro děti, zahrát si ji však mohou i dospělí. Hra zaměřená na procvičování logiky je navíc doplněna řadou vědomostních otázek na téma poskytování první pomoci. Cílem hry je pomocí logické úvahy dostat pospíchající sanitku z dopravní zácpy. Po zvládnutí této úlohy na hráče čekají otázky zaměřené na správné chování v různých situacích, například, co dělat při popálení ruky, při kousnutí psem apod. Hra je pro děti doplněna soutěží ve dvou věkových kategoriích o stavebnice LEGO či o knížky. Soutěž probíhá na internetových stránkách ZP METAL-ALIANCE ve čtyřech kolech až do konce roku 2011. Druhou aktuální novinkou v nabídce ZP METAL-ALIANCE je program Bonus za prevenci.

Bonus za prevenci

Program s názvem Bonus za prevenci je určený pro ty, kteří chtějí udělat něco pro své zdraví i zdraví svých známých, kamarádů či sousedů. Klienty motivuje k péči o své zdraví prostřednictvím preventivních prohlídek. Preventivní prohlídku je možné absolvovat u praktického lékaře, stomatologa nebo gynekologa, případně podstoupit prevenci nádorových onemocnění (sonograf, mamograf, kolonoskopie,…). Pokud klienti ZP M-A zároveň udělají i první krok pro zdraví svých přátel a přivedou je do ZP METAL-ALIANCE, mohou získat bonusy, které jim opět pomohou na cestě za zdravím – poukázku na nákup sportovního zboží, vitamíny, hole pro nordic walking apod. V dubnu, červenci a v říjnu navíc dojde k losování o zájezdy od renomované cestovní kanceláře.

Zdravotní pojišťovně METAL-ALIANCE svěřilo svou důvěru v otázkách zdraví přes 410 tisíc klientů. Vědí proč. Osmnáctiletá tradice, zkušenosti, rozsáhlá síť smluvních zdravotnických zařízení a ekonomická stabilita činí ze ZP M-A silného partnera a průvodce zdravotnickým systémem.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).