Hlavní navigace

Výstaviště INCHEBA EXPO PRAHA ovládne zdraví

[Tisková zpráva] Na veletrhu Biostyl se návštěvníci dozvědí vše o zdravém těle a zdravé stravě, Ecoworld se zabývá zdravím Země a našeho životního prostředí, Esoterika je věnována zdravé a zvídavé duši, komplexně pohlížející na svět očima různých světových kultur – letos se veletrh zaměří zejména na kultury východní.

Sdílet

Konec května se bude na Výstavišti Incheba Expo Praha již po páté nést ve znamení ekologie, zdravé výživy a životního stylu, ale také alternativní medicíny či duchovních nauk. Do nového ročníku vkročí veletrhy BIOSTYL a ESOTERIKA s řadou novinek. Tou největší je premiérový ročník nového veletrhu ECOWORLD, který návštěvníkům přinese ještě více informací o ekologických alternativách a možnostech, jak přispívat k ozdravení naší planety.

Scelující myšlenkou souboru veletrhů Esoterika, Biostyl a Ecoworld, které proběhnou ve dnech 22. až 24. května, je „zdraví“. Na veletrhu Biostyl se návštěvníci dozvědí vše o zdravém těle a zdravé stravě, Ecoworld se zabývá zdravím Země a našeho životního prostředí, Esoterika je věnována zdravé a zvídavé duši, komplexně pohlížející na svět očima různých světových kultur – letos se veletrh zaměří zejména na kultury východní.

V rámci veletrhu Esoterika se zájemcům o neuchopitelné věci budou prezentovat vystavovatelé zabývající se především duchovními naukami, astrologií, numerologiíi, čtením z ruky grafologií, magií, esoterickými předměty a relaxačními a meditačními CD a kazetami. Návštěvníci získají také zajímavé informace o relaxačních centrech, kurzech a výukových pobytech, shlédnou názorné ukázky nejnovějších terapií a výklad karet, k dispozici budou i poradny a konzultace.

Veletrh Biostyl se soustředí především na zdravý životní styl, ekologii a alternativní medicínu. Každý zájemce bude odcházet nabitý informacemi o biopotravinách, čajích, přírodních a léčivých kosmetických produktech, doplňcích zdravé výživy a dalších podobných komoditách.

Ti, kdo si oblíbili veletrhy Esoterika a Biostyl, mají společný zájem o nové možnosti a pohledy na problematiku našeho světa. Proto je zajisté zaujme i nový veletrh s tématikou ekologie – Ecoworld -, jehož heslem je: „vše o Zemi … vše pro Zemi“.

Dokladem zájmu návštěvníků o tématiku veletrhů je 10% nárůst ve všech ukazatelích oproti loňskému roku. O 10 % se zvýšil počet vystavovatelů i rozměr objednané plochy a podobný nárůst se očekává i v počtu návštěvníků – obzvláště vzhledem k exkluzivnímu doprovodnému programu a velké novince v podobě veletrhu Ecoworld.

Významnou součástí veletrhů je pestrý doprovodný program, který bude současně probíhat na několika místech Průmyslového paláce. Již tradičně bude tvořit jeho základ Střední hala Průmyslového paláce. Největším lákadlem je letošní hlavní host veletrhu – doktor alternativní medicíny a jeden z nejznámějších specialistů na světě na výzkum vody a jejího vlivu na léčbu onemocnění, Dr. Masaru Emoto z Japonska. Dále se návštěvníci mohou těšit např. na vědce a představitele organizace Věda o spiritualitě, Jeho Svatost Sant Rajinder Singh Ji Maharaje, či na umělce a geomanta Marko Pogačnika ze Slovinska. Významnou součástí doprovodného programu je také otevřený seminář ZELENÁ ÚSPORÁM k programu úspor energie, na kterém mohou návštěvníci získat nejnovější informace o grantech – dozví se, kdo a jak může žádat, jaké jsou podporované oblasti, kolik lze získat a mnohé další. Návštěvníci také budou mít možnost klást otázky přímo na zmíněném semináři, který proběhne 23. 5. ve 12 hodin. Jedná se o první takovou akci v Praze.

Kromě zajímavých přednášek proběhne na veletrhu mnoho dalších akcí, jako jsou výstavy, autogramiády, křty, workshopy, taneční vystoupení a prezentace. Je zajištěna účast širokého spektra účastníků – od osvědčených jmen po zcela nové tváře z Čech i ze zahraničí. Ve více než třech stovkách prodejních stánků – českých i zahraničních – si navíc návštěvníci budou moci prohlédnout a nakoupit celou řadu potravin pro speciální výživu, potravinových doplňků, přírodních kosmetických produktů a dalších podobných komodit.

Více informací o akci Vám sdělí

Radovan Ježovič
ředitel marketingu a komunikace
tel.: +420 220 103 790
fax: +420 220 103 505
mobil: + 420 725 592 803
email:r.jezovic@incheba.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).