Hlavní navigace

Veletrh potřeb pro dítě se koná v březnu

[Tisková zpráva] Společnost Babypoint zve všechny zájemce k účasti na Mezinárodním veletrhu potřeb pro dítě PRODÍTĚ.

Sdílet

Společnost Babypoint, přední český výrobce, dovozce a distributor dětského zboží, zve všechny zájemce, kteří se chtějí seznámit především s novinkami v nabízeném sor­timentu pro rok 2011, k účasti na Mezinárodním veletrhu potřeb pro dítě PRODÍTĚ. 

Již osmý ročník tohoto mezinárodně významného veletrhu se uskuteční ve dnech od 10. do 13. března v areálu brněnského výstaviště. Společnost Babypoint pro návštěvníky připraví jednu z největších expozic o rozloze 183 m2, kde budou prezentovány jak novinky v sortimentu značky Babypoint, tak inovované kolekce autosedaček norské značky BeSafe či kočárků X-lander, které k nám Babypoint dováží. Jako každý rok, i letos čeká na návštěvníky stánku spousta překvapení. 

Ve stánku společnosti Babypoint si budete moci pod stejnojmennou značkou prohlédnout a v případě zájmu také rovnou pořídit např. nové jídelní židličky Sindy a Grácie, praktické stoupátko na kočárek Corado, sportovní kočárek Fortuna Limited anebo autosedačku Zenit Race. „Veletrhu PRODÍTĚ se účastníme pravidelně každý rok a již poněkolikáté jsme pro návštěvníky připravili jednu z největších výstavních expozic. Kromě možnosti představení všech novinek v sortimentu na jednom místě je pro nás toto pravidelné setkávání se zákazníky i obchodními partnery příležitostí ke sběru inspirace a námětů k další činnosti,“ říká Zdeněk Háse, ředitel společnosti Babypoint, a dodává: „Právě uplynulý rok byl pro nás významným mimo jiné především proto, že jsme se stali výhradním dovozcem kvalitních autosedaček norského výrobce HTS BeSafe. Letos tak máme tu čest představit novou kolekci autosedaček BeSafe 2011 přímo v našem stánku a upozornit na důležitost výběru kvalitní a bezpečné autosedačky.“ Pozornost bude věnována také změnám v nabídce kočárků značky X-lander, na jejichž vývoji se společnost Babypoint sama podílí a které exkluzivně dováží na český trh.

V loňském roce se na veletrhu na čisté výstavní ploše 3288 m2 prezentovalo 93 vystavujících firem. Návštěvníci z 10 různých zemí světa dorazili v celkovém počtu 23 764 účastníků. Návštěvníci letošního ročníku se kromě novinek v dětském zboží mohou těšit na atraktivní doprovodný program, který zahrnuje poradenství pro rodiče, hry, soutěže a zábavné atrakce pro děti. Více informací o veletrhu naleznete na www.bvv.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).