Hlavní navigace

Vánoční bazar v Mokré čtvrti i pro mimopražské

[Tisková zpráva] Letošní novinkou je zřízení internetové aukce, do které mohou přispět i mimopražští a všichni ti, kteří mají chuť podpořit dobročinnou akci známých hereček a režiséra.

Sdílet

Charitativní prodejní akce pro širokou veřejnost, jejíž výtěžek půjde na konto Nadace Terezy Maxové dětem a dalších charitativních projektů, budou opět pořádat herečky Aňa Geislerová, Tatiana Vilhelmová a režisér Peter Serge Butko.  Akce bude zakončena jako obvykle koncertním večírkem s názvem Snesitelná lehkost pití v Lucerna Music Baru 20. prosince 2010.

Organizátoři se rozhodli Vánoční bazar zpřístupnit i lidem mimo Prahu, a proto byla nově zřízena internetová aukce. Realizace se chopil aukční portál iKup.cz. Díky této možnosti mohou přispívat nejen lidé, kteří se Bazaru fyzicky zúčastní, ale prakticky každý, kdo má vůli udělat pár „kliků“ navíc. Po umístění předmětu do aukce, který se rozhodnou lidé darovat, můžete přihazovat peníze až do uplynutí časového limitu. Veškerý obnos poputuje na konto Nadace Terezy Maxové dětem, která celý Bazar zaštiťuje. Zároveň mohou lidé poslat svůj finanční příspěvek přes stránky darujspravne.cz. Jedná se o portál, který má za úkol naučit širokou veřejnost, jak správně a hlavně účelně darovat. Stačí se podívat na stránky a poté si vybrat Vánoční bazar v Mokré čtvrti a jednoduše online darovat peníze pomocí moderních platebních nástrojů.

Další informace a aktuality naleznete na webových stránkách www.vanocniba­zar.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).