Hlavní navigace

Vánoční agenti se zlatým prasátkem v Albertu

[Tisková zpráva] (Albert) V prodejnách Albert čekají na zákazníky vánoční agenti se zlatým prasátkem i nabídka zboží za skvělé ceny.

Sdílet

V prodejnách Albert naplno odstartovala vánoční kampaň. Zákazníci se mohou těšit na skvělou nabídku zboží za nízké ceny zaměřenou na blížící se svátky, ale i na velkou vánoční soutěž, ve které přináší skvělé odměny zlaté prasátko. Hlavní výhrou je rok nakupování u Alberta zdarma, dárky ale prasátko rozdá všem.

Oproti běžné nabídce rozšiřují prodejny Albert v předvánočním období sortiment zboží o několik desítek procent. Rozšíření se týká především hraček, sladkostí a vánočního pečiva, dekorací, alkoholu v dárkovém balení, drobných domácích spotřebičů či kosmetických balíčků. Je připraven i dostatek surovin potřebných k pečení.

„Ti, kdo nemají na pečení čas, si mohou v našich prodejnách zakoupit vánoční cukroví Albert Quality. Samozřejmostí jsou i tradiční a stále populární kolekce, které nesmí chybět snad v žádné rodině,“ zdůrazňuje Michal Pavelka, viceprezident operačního oddělení prodejen Albert.

Albert připravil pro své zákazníky několik katalogů s širokou nabídkou vánočního zboží a velkými slevami. Speciální tipy budou také v Albert magazínu.

Rok nakupování u Alberta zdarma

Každý, kdo si v prodejnách Albert v období od 17. listopadu do 24. prosince nakoupí alespoň za 400 Kč, obdrží u pokladny výherní stírací los s motivem zlatého prasátka. Deset šťastlivců se může těšit na hlavní výhru, rok nakupování zdarma. Protože ale Albert naděluje skutečně všem, ostatní zákazníci získají výhry v podobě slev na příští nákup v hodnotě 10 Kč nebo 3 % a 5 %. Mezi dalšími výhrami jsou nákupní poukazy v hodnotě 100 Kč, 500 Kč a 1000 Kč nebo koš plný potravin v hodnotě 2000 Kč­.   

Vánoce ve znamení hraček a delikates

Letošním hitem v prodejnách Albert budou postavičky Igráčků nebo české dřevěné hračky a pohádkové postavičky jako Krteček nebo Rákosníček.

Velký důraz je kladen na širokou nabídku vybraných lahůdek. „Vycházíme vstříc zákazníkům, kteří si na vánoční stůl rádi dopřejí to, co si během roku normálně nekoupí, např. jehněčí maso, klobásy, belgické pralinky a další delikatesy,“ upřesňuje Michal Pavelka. 

Zkrátka nepřijdou ani zákazníci, kteří dávají přednost praktickým dárkům. V nabídce jsou mimo jiné oblíbené kosmetické balíčky nebo autolékárničky za výhodné ceny.  „Očekáváme, že letošní Vánoce budou bohatší a štědřejší, než tomu bylo v loňském roce. Předpokládáme výrazný nárůst tržeb,“ uzavírá Michal Pavelka.

Pro zákazníky otevřeno déle

Pro klidnější a přijemnější nákup mají supermarkety a hypermarkety Albert prodlouženou otevírací dobu, a to již od podzimu letošního roku.

Otevírací doba v prodejnách Albert:

Hypermarkety Albert

PO – NE         7:00 – 22:00

Supermarket Albert

PO – NE         7:00 – 20:00*

*některé obchody Albert v centrech měst a nákupních centrech jsou otevřeny ještě déle

Před vánočními svátky a v jejich průběhu bude otevírací doba ještě upravena podle konkrétní lokality.

Albert tvoří jednu z největších maloobchodních sítí v České republice. Jejím základem je 225 supermarketů, 55 hypermarketů a 23 benzinových stanic. Přes 13 500 zaměstnanců prodejen Albert obslouží ročně přes 200 milionů zákazníků. Supermarkety a hypermarkety Albert nabízejí své služby ve všech krajích České republiky, řadí se tak mezi 10 největších zaměstnavatelů v zemi. V žebříčku 100 nejoblíbe­nějších zaměstnavatelů v zemi organizace Aiesec se Albert v roce 2009 umístil na 25. příčce. Albert je také držitelem titulu Supermarket roku 2005, 2006, 2007 a 2008. Charitativní aktivity zastřešuje Nadační fond Albert. V rámci projektu Bertíci Albert věnoval více než 67 milionů korun na projekty vzdělávání a osobního rozvoje dětí v dětských domovech a dalších sociálních institucích. Albert je maloobchodní značkou nadnárodní společnosti Royal Ahold se sídlem v nizozemském Amsterdamu.

 www.ialbert.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).