Hlavní navigace

V hotelu Romantik Hotel Gasthof Post v Tyrolsku v Rakousku se tradice a styl spojují s radostí z golfu

Rodina Sternova tento klenot, původně zbudovaný v roce 1742 jako císařský poštovní úřad, renovovala v roce 2007 s velkou péčí i vytříbeným vkusem a přizpůsobila ho moderním standardům.

Sdílet

Nově renovovaný hotel, jehož majitelem je rodina Sternova, v krásné oblasti Kaiserwinkl v rakouském Tyrolsku je partnerským hotelem osmnáctijamkového golfového hřiště Kaiserwinkl Golf Kössen, které leží na úpatí pohoří Kaisergebirge a je pro své úžasné okolí mezi golfisty pokládáno za horký tip. Hosté hotelu mohou využívat hřiště v omezené míře zdarma a k dispozici mají kyvadlovou dopravu na více než šest golfových hřišť zasazených v krásné okolní krajině.

Rodina Sternova tento klenot, původně zbudovaný v roce 1742 jako císařský poštovní úřad, renovovala v roce 2007 s velkou péčí i vytříbeným vkusem a přizpůsobila ho moderním standardům. Deset osobitě a vkusně vybavených pokojů nabízí skutečně romantickou atmosféru. K odpočinku láká starotyrolská taverna s kachlovými kamny, útulná jídelna s dřevěným stropem a luxusní bar a hotelová hala s otevřeným krbem. Zahrada pro hosty nabízí nádherný výhled na pohoří Kaisergebirge.

Kulinární požitky v hotelu jsou výsledkem rafinované moderní kuchyně založené na starých rodinných receptech pod láskyplným a pozorným dohledem Helmy Sternové, provozovatelky hotelu a kuchařky.

Jedinečné historické prostředí hotelu Romantik Hotel Gasthof Post nabízí příjemnou atmosféru, v níž můžete nad sklenkou dobrého vína přemítat o úspěšné partii v golfu nebo při tlumené hudbě vesele konverzovat pod hvězdnou oblohou. Tradice, styl, pohostinnost a srdečnost rodiny Sternovy změní pobyt v tomto hotelu ve vzácné vybočení z každodenního života.

Další informace: http://www.ho­telgasthofpos­t.at

Kontakt:

COMUNICA public
Johanna Lilgenau
Tel.: +43–1–997–15–75–1
E-mail: office@comunica.at

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).