Hlavní navigace

O třikrát větší čokoládu Milka je radost se rozdělit

[Tisková zpráva] (Kraft Foods) Oblíbená maxičokoláda Milka 300g rozšiřuje své portfolio o novinku Milka Nuss Nougat Creme. Pořádná porce nejjemnější alpské čokolády s lahodnou příchutí nugátu je jako stvořená pro ty, kteří mlsají s rozvahou a o sladkou pochoutku se rádi podělí.

Sdílet

Se zásobou kvalitní čokolády Milka 300g vás nezaskočí nečekaná návštěva ani nepřekonatelná chuť na něco sladkého, která rodinu přepadne podle Murphyho zákonů přesně ve chvíli, kdy už doma není ani drobeček z nedělního koláče.

Chystáte-li se s rodinou na hory nebo vypravujete na lyžařský výcvik svoje potomky, nezapomeňte přibalit do batohu minimálně jednu čokoládu Milka 300g. Uvidíte, že kamarádi se na ni ke konci sportovního dne stoprocentně vrhnou.

Jedete na hory? Vyberte si ideální kopec v našem katalogu sjezdovek.

Díky rozmanitosti příchutí velkých Milka čokolád můžete být navíc pokaždé originální. Až budete promítat fotky z dovolené, nabídněte přátelům třeba novinku z limitované edice Milka Noisette, na třídním srazu můžete bývalé spolužáky překvapit s Milkou Toffee Wholenut a na návštěvu k babičce se klidně vybavte Milkou Triolade.

Uvidíte, že o třikrát větší čokoládu Milka je zkrátka radost se rozdělit. A pokud se s vaší oblíbenou čokoládou ocitnete sami, riziko, že se na návštěvu už nedostane, se přece jen o něco sníží. Vyberte si tu svoji oblíbenou ať už je to některá z novinek, či stálice Milka Triolade, Milka Toffee Wholenut, Milka Crispy Yogurth nebo Milka ChocoWafer.

O společnosti Kraft Foods

S ročním obratem dosahujícím přibližně 48 mld. dolarů, patří společnost Kraft Foods mezi největší světové potravinářské velmoce v sortimentu snacků, cukrovinek a rychlého občerstvení. Jako druhá největší potravinářská společnost na světě Kraft Foods vyrábí vynikající produkty pro své spotřebitele ve více než 160 zemích světa. Mezi nejznámější značky s obratem více než 1 mld. dolarů patří výrobky dnes již kultovních značek, jako jsou sušenky Oreo, NabiscoLU, dále čokolády MilkaCadbury,žvý­kačky Trident, káva Jacobs a Maxwell House, smetanový sýr Philadelphia, sýry, hotová jídla a dresinky Kraft a masné výrobky Oscar Mayer. Zhruba 70 značek kařdoročně přesahuje obrat 100 mil. dolarů. Společnost Kraft Foods (www.kraftfood­scompany.com; NYSE: KFT) je součástí indexu Dow Jones Industrial Average, Standard & Poor's 500, Dow Jones Sustainability Index a Ethibel Sustainability In­dex.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).