Hlavní navigace

Suzi – první celostátní agentura zajišťující kompletní služby v oblasti hlídání dětí, péče o domácnost a úklidu

[Tisková zpráva] Agentura Suzi s.r.o. je fullservisová agentura poskytující kompletní služby péče o domácnost, která se jako jediná na českém trhu může pochlubit celostátní působností. Suzi zajišťuje úklidové služby, péči o domácnost a hlídání dětí 24 hodin denně 7 dní v týdnu po celé České republice.

Sdílet

Agentura Suzi nabízí svým klientům kromě standardních služeb jako hlídání dětí a úklid také další pomoc – například s nákupy, žehlením nebo doučováním. V oblasti hlídání dětí mohou zákazníci využít i nadstandardní služby jako je doprovod na zájmové kroužky, výuka hry na vybraný hudební nástroj nebo dokonce doprovod na dovolenou.

„Samozřejmostí je pečlivý výběr pečovatelek i hospodyň. Naše chůvy a hospodyně jsou zkušené, svýborným zdravotním stavemačistým trestním rejstříkem,“ potvrzuje kvalitu personálu Kateřina Černá, koordinátorka výběrových řízení agentury Suzi. V případě, že mají rodiče zájem se dopředu seznámit se svou chůvou, existuje zde možnost osobní schůzky před započetím spolupráce, která je bezplatná!

Služby agentury Suzi mohou využít nejen jednotlivci, ale také firmy, kterým Suzi nabízí úklid komerčních prostor nebo hlídání dětí v dětských koutcích. „Našim klientům poskytujeme v případě zájmu zdarma také odborné poradenství v oblasti výchovy dítěte,“ doplňuje přehled služeb Černá.

Čtěte téma: Vyluxuješ, zaplatím!

Svým stálým zákazníkům nabízí Suzi možnost členství ve věrnostním programu. Existují dva druhy členství – stříbrná karta, kterou zákazník obdrží zdarma  po dosažení 50 hodin hlídání nebo úklidu, a karta zlatá, jíž lze dosáhnout zdarma za 200 hodin hlídání nebo úklidu. Se stříbrnou kartou zákazník získává za každých 30 hodin zdarma 1 hodinu úklidu nebo hlídání, se zlatou kartou jsou to pak hodiny 2.

Suzi však myslí i na nové klienty, kteří o její služby projeví zájem. Těm nabízí první hlídání nebo úklid za bezkonkurenčních sto korun za hodinu. Zaváděcí ceny se taktéž pohybují od stokoruny za hodinu práce.

Více informací, kompletní přehled poskytovaných služeb a jejich ceník naleznete na internetových stránkách www.suzi.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).