Hlavní navigace

Stres může vyvolat syndrom vyhoření

[Tisková zpráva] (Národní centrum regionů) Syndrom vyhoření je nemoc, o které se mluví stále víc a týká se nejen workholiků, ale především lidí z pomáhajících profesí. Chcete-li se dozvědět víc, přijďte na seminář.

Sdílet

Pokud nevíte, jak moc spolu souvisí stres a syndrom vyhoření, a zda náhodou nepatříte do ohrožené skupiny lidí, přihlaste se na vzdělávací seminář Národního centra regionů a snázvem Stres a syndrom vyhoření.

Odborný program je akreditován Ministerstvem vnitra. Účastníci navíc obdrží certifikát o absolvování semináře, který se koná 18. ledna 2011 v učebně NRC na Panské ulici. Odborným garantem je Jiří Toman, lektor s manažerskou praxí. Je pedagogem na Veřejně správní akademii v Brně.

Na semináři se bude hovořit o tom, jak současný styl života vytváří situace vyvolávající stres. Ten je  zdraví škodlivý a se stupňováním pracovního úsilí a případných rodinných problémů se jeho účinky hromadí a násobí tak, že může dojít až k syndromu vyhoření. Proto je dobré vědět, jak dopady stresu minimalizovat a před syndromem vyhoření se chránit.

Více informací k semináři najdete na stránkách www.narodni-regiony.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).