Hlavní navigace

Štědrý den lze strávit se zvířaty

[Tisková zpráva] (Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy) Nehodláte trávit Štědrý den s dětmi jen u televize a u pohádek? Pak se můžete jít podívat za zvířátky do Stanice přírodovědců v Praze.

Sdílet

Dům dětí a mládeže hlavního města Prahy zve rodiny s dětmi na natradičně prožitý Štědrý den. Příjemné dopoledne si mohou děti užít ve Stanici přírodovědců, kde si mohou pohrát se zvířaty, zkusit je nakrmit či přinést něco na přilepšenou – ovoce, zeleninu nebo sušené pečivo.

Svézt se můžete zdarma i na koních

Venkovní výběhy ve Stanici přírodovědců patří klokanům, poníkům, kozám a prasátkům, ve voliérách žije několik druhů ptáků. Tropické terárium je domovem mimořádně bohaté expozice plazů. Unikátní je chov krokodýlů nilských, ale i dospělých exemplářů krajt, anakond či hroznýšů. Uvidíte také dravé želvy kajmanky a desítky dalších zvířat.

Podobný program čeká na rodiny v Jezdeckém středisku Zmrzlík, kde si budete moci od 10 do 12 hodin prohlédnout stáje a zdarma se povozit na koních. I zde můžete koníkům přinést něco na zub. Více se dozvíte na stránkách: www.ddmpraha.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).