Hlavní navigace

Největší sportovní výstava v Praze a první výstava čtyřkolek v ČR

Jaro začíná sportem! Výstaviště v Letňanech otevře své brány sportovním příznivcům, milovníkům krásných lodí, sportovních letadel, karavanů, offroadů a terénních vozů, čtyřkolek a mnoho dalšího ze světa sportu.

Sdílet

 

Na co se mohou návštěvníci těšit?

Spojením tradičního 33. mezinárodního sportovního veletrhu Sport Prague a výstavy Lodě a karavany čeká na návštěvníky letos největší sportovní show v 5 výstavních halách Pražského veletržního areálu Letňany.

Největší přehlídka Fitness v České republice (Hala 2). Největší množství vystavovatelů fitness strojů a sportovní výživy pod jednou střechou – PANATTA, LIFE FITNESS, TECHNOGYM& TECA Fitness, FITNESS SOLUTIONS, STAR FITNESS, VITALMAX, A1 SOLUTION, MULTIPOWER a další firmy.

Skvělý doprovodný program!! Představí se zde osobnosti a jména ze světa Fitness: TOMÁŠ BUREŠ (Mistr Evropy a Mr. Universe 2006), PAVOL JABLONICKÝ (Legenda kulturistiky), RADEK LONC (mistr světa 2007), dále hvězdy boxu jako RUDOLF KRAJ (stříbrný z olympiády v Sydney), či nejlepší Strongman v ČR a jeden z nejsilnějších mužů Světa: ZDENĚK SEDMÍK.

První halová in-line dráha v České republice (Hala 7). Pro veřejnost zde bude otevřen 100metrový ovál na in-line bruslení. Přívrženci kolečkových bruslí se budou moci těšit na profi exhibice nejlepších mistrů v oboru kolečkových bruslí, BMX, freestyle, skate. Hlavní show předvedou JAN VALENTA a jeho BMW-VSA Xtream team, MARTIN JURÁŠEK, JAN KESLLER, MARTIN NOGOL a další.

Lodě a karavany, tradiční mezinárodní výstava lodí, karavanů a vodních sportů. Pro zájemce o lodě, karavany a dovolenou je připravena bohatá nabídka karavanů a obytných vozů, dále široké možnosti v oblasti koupě lodi, zapůjčení charterů, složení kapitánských zkoušek či vyhledání zajímavých destinací ideálních pro luxusní dovolené.

Čtyřkolky Expo, první a jediná výstava čtyřkolek v České republice! Kromě jedinečných promo-show jednotlivých typů čtyřkolek zde proběhne vyhlášení soutěže Čtyřkolka roku 2008. Na Show čtyřkolek přislíbil svou účast i pětinásobný vítěz Dakarské Rallye JOSEF MACHÁČEK.

Další souběžné první ročníky výstav Aviatic Expo, první výstava sportovních letadel a létání a 4X4Expo, Výstava sportovních a terénních automobilů.

Pořadatel: Terinvest spol. s r. o.

– Termín konání: 19. – 21. února 2009

– Místo konání: Pražský veletržní areál Letňany

– Otevírací doba: 10:00 – 18:00

– Více informaci na : http://www.te­rinvest.com

Kontakt:

Martina Procházková

Terinvest spol. s r. o.

e-mail: prochazkova@terinvest.com

tel.: 724 612 070

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).