Hlavní navigace

Sporten – české lyže světových parametrů

[Tisková zpráva] (Sporten) Novinky od českého výrobce Sporten, jednoho z největších světových výrobců lyží na světě, jsou určeny zejména pro českého spotřebitele a svou kvalitou uspokojí i nejnáročnější lyžaře.

Sdílet

PERUN

Sportuješ ve dne v noci, nevydržíš na jednom místě a láká tě pohyb?

Nepotřebuju složité přípravy, nabízím pohodovou a rychlou jízdu. Nejsem žádná slečinka a nemusíš se se mnou mazat. Mám protiskluz, takže jsem dnem i nocí připravená vyrazit bez potřeby stoupacího vosku. Jsem netrpělivá stejně jako ty.

AHV RC

Ahoj, nadšenče! Chceš se se mnou proletět jako pták?

Jsem kapitola sama pro sebe. Nezávodím, ale startuji rychle. Umím krátké a fun oblouky, záleží na čem se dohodneme. Zahoď hole, nebudeš je potřebovat. Nalákám tě na přímý dotyk sněhu s rukou a ty si pak budeš připadat, že lítáš jako pták.

CULT SUN

Jsem tu pro ty, kteří se nebojí vyzkoušet nové věci.

Jsem slečna, která tě zaujme na první pohled. Záleží mi na tom, jak vypadám, a všechno, co dělám, dělám dobře. Nespokojím se s průměrem a ráda na sebe upozorňuju. Nejlíp mi je v snowparku nebo na u-rampě. Jestli se nechceš nudit a láká tě vyzkoušet nové triky, jsem přesně pro tebe.

GURU

Podám ti pomocnou ruku i v těch nejtěžších podmínkách tvé skialpové túry.

Jsem štíhlá, dlouhá, elegantní a vyžaduji náročného partnera s dobrou fyzičkou, který se nespokojí s průměrem. Jsem lehká jako peříčko, mám atraktivní tvary a obstojím i v těch nejtěžších horských podmínkách. Svého partnera nenechám na holičkách.

BUBBLER

Nejraději mám prašan a snowpark, ale udělám ti radost i na sjezdovce.

Hledáš stále nové výzvy? Nespokojíš se „jen“ se sjezdovkou? Chceš být kreativní a cítit, jak ti stoupá adrenalin? Pokud ano, jsem parťák přesně pro tebe! Dokážu tě podpořit na sjezdovce, v prašanu a klidně i ve snowparku. Prostě není se mnou nuda.

X RACE EVO II

Pokud se nebojíš, jsem tu pro tebe.

Se mnou nedostaneš žádný kompromis.  Potřebuju snowboardistu s radikálním pohledem na svět – buď vše, nebo nic! Nabízím divokou a agresivní jízdu. Nejsem pro začátečníky, ale pokud chceš někoho, s kým seřežeš kopec, snowpark nebo u-rampu, jsem ideální parťák.

Více informací: www.sporten.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).