Hlavní navigace

Spánek bez kapky potu

[Tisková zpráva] Spánek je nejdůležitější formou odpočinku každého člověka. S přibývajícími stupni na teploměru se však stává ze spánku boj a často se budíme celí zpocení. Značka PerDormire, již tradičně spojovaná s novou kulturou zdravého spaní, přichází na trh s matrací, která vám zajistí během spánku příjemné klima a sucho v lůžku.

Sdílet

Pro zdravý spánek aktivních lidí je vhodná vzdušná, ortopedická matrace AIR MEMORY COOLMAX PLUS. Dvouvrstvé jádro kombinuje línou a studenou pěnu a vytváří účinnou oporu celého těla. Povrch potahu tvoří čtyřkanálkové duté vlákno Coolmax s velmi dobrou tepelnou regulací a rychlým odvodem tělesné vlhkosti z lůžka.

Potah je vodoodpudivý, s antibakteriální úpravou, která má schopnost ničit mikroby. Díky speciálním vlastnostem této matrace si budete moci dopřát pohodlný a nerušený spánek po celou noc. Cena 8990 Kč.

Značka PerDormire patří v oblasti moderní kultury spaní mezi nejvýznamnější výrobce matrací. Na trh přináší produkty v kolekcích matrací, roštů a polštářů. Používá nejnovější materiály speciálně vyvinuté renomovanými společnostmi. Zaručuje špičkovou kvalitu a vysoké uživatelské vlastnosti svých výrobků.

Výhradním distributorem značky PerDormire v České republice je společnost Machala a.s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).