Hlavní navigace

Spalovač tuků neboli tukožrout

[Tisková zpráva] (Džus Relax) Perníček, linecké … a teď ještě vanilkový rohlíček … druhý, třetí… Určitě to znáte? To je prostě vánoční „klasika“. Svátky klidu, pohody a mnoha vánočních dobrůtek totiž zaručeně vždy znamenají posun ručičky na váze do vyšších číselných hodnot. Pak už nezbývá nic jiného, než vyrazit do boje s kily – kombinací džusu Relax 100% Ananas s dužinou a aktivního sportování bude hubnutí hračka!

Sdílet

Spalovač tuků nebo také „tukožrout“ – i tak lze pojmenovat oblíbené tropické ovoce – ananas. Plod ananasovníku chocholatého obsahuje enzymy, které napomáhají správnému trávení a následné redukci váhy. Nejen díky této vlastnosti by měl být ananas a ananasové produkty součástí každého redukčního jídelníčku.

Ananas je bohatým zdrojem mnoha vitaminů, minerálních látek a dalších důležitých živin, které mají bezesporu pozitivní vliv na naše zdraví. Nezanedbatelnou složkou ananasu, která je vlastně aktivátorem hubnoucího procesu našeho organismu, je bromelain – enzym potřebný pro správnou funkci štěpení bílkovin a jejich následného vstřebávání.  

Džus Relax 100% Ananas s dužinou je vyroben z více než dvou kilogramů nejkvalitnějších ananasů. Čerstvé ananasy se ihned po sběru lisují a dále zpracovávají. Právě ananasová dužina obsažená v džusu Relax 100% podporuje trávení – v kombinaci s pravidelným cvičením bude novoroční hubnutí hračka a výsledný efekt na sebe jistě nenechá dlouho čekat.

Relax 100% Ananas s dužinou má 100% ovocný podíl, je bez přidaného cukru, konzervantů, aromat a barviv.

100% Ananas s dužinou 1 l zakoupíte za 38,90 Kč (doporučená prodejní cena).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).