Hlavní navigace

Spa & Beauty Clinic představuje podzimní novinky

[Tisková zpráva] Centrum krásy a relaxace klubu Holmes Place Premium Anděl disponuje špičkovým personálem a nabízí široké spektrum služeb a produktů, které uspokojí i tu nejnáročnější klientelu.

Sdílet

Ať již upřednostňujete kosmetickou péči, masáže, tělové zábaly či manikúru, pestrá nabídka a vysoká úroveň zdejších služeb vás nezklamou. Společnost Holmes Place pravidelně sleduje nové trendy ze světa fitness a wellness a  zdejší Spa & Beauty Clinic nezůstává pozadu. Své klienty láká stále pestřejší  nabídkou sezónních novinek.  Ani letos na podzim tomu není jinak a do stálé nabídky  služeb přibyla následující příjemná ošetření: Pacifika regenerační péče o ruce a nohy, skořicová masáž a zábal a prodloužení řas metodou JBC. Informace o novinkách i stálé nabídce naleznete na http://www.hol­mesplace.cz/pre­mium/spa/.

Speciál Jak se vyznat ve wellness?

Pod slovem wellness je ukrytý svět smyslových požitků, svět vůní, barev a tělesné i duševní harmonie. Jedná se o psychickou i fyzickou relaxaci a regeneraci. Pohyb je pro tělo nesmírně důležitý, ale člověk musí umět i odpočívat. Možností je nespočet, pomůžeme vám se v nich orientovat.

Regenerační péče o ruce a nohy Pacifica

Toto ošetření nesoucí exotický název potěší pokožku vašich nohou a rukou. Jedná se o osvěžující zábal, jenž hydratuje pokožku a zvyšuje její elasticitu. Má vysoký obsah přírodních antioxidantů v podobě vitamínů A, B, C a E. Zábal zahrnuje koupel v kokosovém mléce, peeling kokosem a ananasem, zábal DILO a závěrečnou masáž. Pokožka vašich rukou a nohou bude nádherně hebká a pružná. Nyní si můžete aktuálně zakoupit tři kusy zábalů za cenu dvou a navíc obdržíte dárek v podobě tělového másla Pacifica. Aktuální cena tří zábalů je 900 Kč.

Skořicová masáž a zábal

Voňavý tělový zábal je speciálně určen pro tvarování postavy. Blahodárné účinky skořice pomáhají zmenšit objem stehen a zadečku, bojovat proti celulitidě, odplavit škodliviny vzniklé látkovou výměnou z těla, podpořit krevní oběh a proudění lymfy. Velmi příjemný zábal je vhodný obzvláště v chladném počasí, neboť nádherně prohřeje vaši pokožku. Vzhledem k tomu, že se doporučuje terapii opakovat, zakoupit můžete tyto zvýhodněné balíčky: 3×60 min. za 2 970 Kč, 5×60 min. + 1 terapie zdarma za  5 500 Kč, 7×60 min. + 2 terapie zdarma v hodnotě 7 700 Kč.

Prodloužení řas metodou JBC

Toužíte-li po atraktivních, hustých a přirozeně působících řasách, vyzkoušejte prodlužovací metodu  JBC. Takto prodloužené řasy jsou pevné, krásně natočené a zcela bezpečné pro oči i čočky. Tvarem a leskem jsou k nerozpoznání od přírodních řas. Při správném domácím použití vydrží takto prodloužené řasy stejně jako ty přírodní a to až pět týdnů. Používány jsou ručně vyráběné řasy, které jsou stejně jako vaše vlastní odolné vůči slzám, vodě a bazénovému chlóru. Doporučené doplnění řas by mělo být každé 3 týdny. První aplikace stojí 3 500 Kč. Doplnění do dvou týdnů stojí 750 Kč, do 4 týdnů 1 500 Kč a odstranění 750 Kč.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).