Hlavní navigace

Skládací kolo Dahon DD21: specialita jen pro český trh

[Tisková zpráva] Uherskobrodská společnost AZUB Bike představila speciální úpravu populárního skládacího kola Dahon Vitesse. Nový model DD21 je určený výhradně pro český trh. Výrobci vybrali ty nejlepší vlastnosti z populárního typu Vitesse D7 a upravili je přesně pro podmínky tuzemských silnic, lesních a polních cest.

Sdílet

Výsledkem je tak perfektní univerzální kolo, které zvládne jakékoli příkré stoupání, nebrzdí vás při cestách z kopce a hravě se popere s každým dostupným terénem.

Model DD21 je vybaven všemi špičkovými technologiemi Dahon, kvalitními plášti Schwalbe City a přehazovačkou Dahon Neos. Specialitou českého modelu je systém SRAM Dual Drive, který kombinuje tři rychlosti v zadním náboji a sedm rychlostí na kazetě.

Rozsah DualDrive 75%, 100% a 133% vám ulehčí šlapání v prudkých kopcích a pomůže dosáhnout vyšší rychlosti na táhlých rovinatých úsecích. Příjemnou výhodou je také možnost řadit, i když kolo stojí, což oceníte zvláště při náhlém zastavení třeba na křižovatce.

Zbrusu nový typ slavného skládacího kola Dahon provedla firma AZUB Bike. K dostání je v černé a v červené barvě za 18 990 Kč vč. DPH.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).